فرش ماشینی 700 شانه را از کجا خرید کنیم؟ | فرش مشهد یا فرش کاشان؟

فرش 700 شانه و فرش 1200 شانه از پرفروش ترین محصولات بازار فرش ماشینی در ایران است.

فرش 700 شانه توسط ماشین آلات مختلفی همچون تکسیما، شونهر، acr و… بافته می شود، ولی محبوب ترین دستگاه بافت فرش ماشینی 700 شانه، دستگاه واندویل HCP X2 می باشد.

فرش

این دستگاه توانایی بافت فرش ماشینی در تراکم 2550 الی 3000 را داراست و می تواند فرش هایی با طیف رنگی 8 تا 10 رنگ را تولید کند.

استاندارد بافت فرش 700 شانه تراکم 2550 می باشد.

فرش 1200 شانه که چند سالی هست وارد بازار شده است، توسط دستگاه واندویل HCI X2 بافته شده و می تواند فرش هایی با تراکم 3600 را تولید نماید.

علت محبوبیت فرش ماشینی های 1200 شانه و 700 شانه نسبت به فرش 1000 شانه و فرش 500 شانه، دلایل مختلفی می تواند داشته باشد.

یکی را می توان شباهت بی اندازه فرش 1200 شانه به فرش دستباف اشاره کرد.

همچنین فرش 700 شانه با توجه به اینکه قیمت فرش مناسب تر از فرش های 1000 شانه و 1200 شانه است و نزدیکی به فرش 500 شانه داشته و ریزباف تر از این فرش است، از توفیق بیشتری در بازار فرش ایران برخوردار شده است.

معمولاً خانواده ها برای انتخاب فرش جهیزیه به سراغ فرش ماشینی می روند، چرا که هم از نظر زیبایی و مدرن بودن طرفدار زیادی دارد و هم از نظر قیمت فرش، به صرفه تر از قالی دستباف است.

در مورد انتخاب فرش مشهد یا فرش کاشان، اگرچه در فرش دستباف شاهد تفاوت هایی هستیم، اما در بحث فرش ماشینی بحث اختلاف در کیفیت آن چنان مطرح نیست و شما می توانید با خیال راحت و خالی از هرگونه شک، بهترین فرش های کاشان و مشهد را در فروشگاه فرش ایران کارپت خریداری نمایید.

فرش ایرانی بخرید

چندسالی است فرش های ابریشم گونه وارد بازار شده اند و انصافاً آن قدر نوع بافت و طرح های شان زیباست که هر خریداری را به صرافت می اندازد تا آن را خریداری کند.

اما اگر انتخاب شما برای قسمت پر رفت و آمد خانه تان این نوع فرش هاست بهتراست کمی تامل کنید تا در این خصوص به شما توضیحاتی بدهیم.

فرش های بلژیکی بسیار نازک هستند و برای این که به زمین بچسبند پشت آن ها از لاتکس پوشانده شده.

اما همین لاتکس باعث می شود شست و شوی چنین فرشی بسیار سخت شود و جالب است لاتکس مورد نظر بعد از شست و شو کاملا از بین می رود و فرش شما تغییر شکل می دهد و به قول معروف کیست می افتد.

اگر دوست دارید حتماً از فرش بلژیکی در خانه تان داشته باشید بهتر است آن را برای قسمتی از خانه تان در نظر بگیرید که رفت و آمد در آن زیاد نیست و شما را با مشکل رو به رو نمی کند.

مزایای خرید فرش از ایران کاپت چیست؟

  • عرضه مستقیم فرش از کارخانه و با کمترین قیمت در بازار فرش
  • ارسال فرش به صورت رایگان به سراسر کشور
  • پرداخت هنگام تحویل درب منزل
  • ضمانت کتبی فرش ها به صورت مستقل و پشتیبانی از حقوق مشتریان در برابر تولیدکنندگان
  • تنوع محصولات و رنگ آمیزی ویژه خانه هایی به دکوراسیون خاص
  • ضمانت بازگشت وجه و تعویض فرش

برای اطلاعات بیشتر و خرید فرش می توانید به سایت ایران کارپت مراجعه کنید و یا با شماره های زیر تماس بگیرید:

https://irancarpet.org

55340038 – 031

28421225 – 021

پایان/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.