فال Pmc از شنبه ۱۰ آذر ۹۷ تا جمعه ۱۶ آذر ۹۷

فال هفتگی شبکه pmc هم جمعه این هفته ۲۵ آبان ۱۳۹۷ از شبکه pmc پخش گردید.

اگر شما نیز از علاقمندان پروپاقرص شبکه pmc هستید حتما فال پی ام سی را دنبال می کنید.

برنامه فالpmc این هفته رو ندیدین؟ نگران نباشید!

ما هر هفته فال pmc و همچین فایل صوتی فال PMC را برای مخاطبین پرشین فا آماده و ارائه می کنیم. پس ما را همیشه دنبال کنید…

فال pmc متولدین فروردین‌ماه

شما آدم با محبت و مهربانی هستید و دلتان می خواهد به دیگران کمک کنید اما فردی از این اخلاق شما سوءاستفاده می کند و این باعث رنج شما می شود.
این روزها دائما به مرور خاطرات گذشته می پردازید، از آن ها درس بگیرید و نه اینکه دائم غصه بخورید. در محیط کار تحولاتی به نفع شما رخ خواهد داد، کافیست خوددار باشید.

فال هفته PMC متولدین اردیبهشت‌ماه

از فرصتی که پیش می آید بهترین استفاده را ببرید و حرفی را که در دل دارید به زبان بیاورید تا کار یکسره بشود.خودتان را از قفسی که دور خودتان ساخته اید آزاد کنید.
شما باید آزادانه پرواز کنید. از خلاقیت هایتان بهره ببرید و راهتان را پیدا کنید.نگران حرف دیگران نباشید آنچه را که فکر می کنید درست است انجام دهید

فال پی ام سی متولدین خردادماه

بزودی تحولات تازه در زندگی تان پیش می آید که شما را به آینده و رویدادهای خوش امیدوار می کند. پیگیری کورکورانه از آنچه دیگران می کنند نکنید. خودتان باشید و به انتخابتان ایمان داشته باشید.

به کم راضی نشوید بهترین ها می تواند از آن شما باشد به شرط آنکه خودتان به آن باور داشته باشید.

فال PMC متولدان تیرماه

دست دوستی که به سمتتان دراز می شود را رد نکنید. برخلاف انتظارتان یک جلسه آشنایی آنطور که توقع دارید پیش نخواهد رفت، خودتان را سرزنش نکنید. منتظر رسیدن پیغامی از کسی هستید. بپذیرید که شما نمی توانید همه را خوشحال و راضی کنید.

توانایی های خودتان را بشناسید و از خودتان توقع بی جا نداشته باشید

فال pmc

فال جدید PMC متولدان مردادماه

جنگ اول بهتر از صلح آخر است برای گرفتن یک تصمیم درست ، بهتر است احساساتتان را درگیر نکنید و مسئله را از بُعد منطقی بنگرید.

همسرتان را بیشتر درک کنید .جر و بحث های طولانی شما را از بحث اصلی دور می کند و به یک دور باطل می افتید ،هوشیار باشد و به موقع از بحث خارج شوید

فال هفتگی PMC شهریور ماهی‌ها

چیزی را گم کرده اید یا از شما دزدیده اند که بسیار ناراحتتان کرده و همچنان چشمتان همه جا به دنبالش است.

خبری به گوشتان خواهد رسید تا اطمینان از واقعیت خبر بهتر است شلوغ نکنید و دیگران را در جریان نگذارید. در انتظار کسی هستید که با آمدنش بسیاری از دلتنگی ها و مشکلات شما حل می شود.

فال این هفته PMC متولدین مهر

برای کسی که دوستش دارید ارزش زیادی قائلید، مطمئن باشید که این احساس دوطرفه است. روابط اجتماعی شما به خاطر گشاده رویی و اخلاق خوبتان بسیار بالاست. این روزها کمتر کسی از شما می رنجد.
شما بخوبی می دانید کی و کجا حرف بزنید و چه موقع سکوت کنید.موفقیت های درخشان و روزهای خوش در انتظار شماست.

فال جدید هفته PMC آبان ماهی‌ها

آخرین نگرانی تان درباره مسائل احساسی و عاطفیتان خواهد بود. ورود مسافری از راه دور فوق العاده خوشحالتان خواهد کرد.

در قبول پیشنهادهای شراکتی دقت بیشتری داشته باشید. با شخصی که برایتان جذابیت بالایی دارد آشنا می شوید و ملاقات می کنید. حواستان باشد تا سوالی از شما نپرسیده توضیح اضافه ای ندهید.

فال هفته PMC متولدین آذر

به میهمانی دعوت می شودی حتما این دعوت را بپذیرید. به هدف رسیدن مهم است اما حواستان باشد برای رسید از هر وسیله ای استفاده نکنید و دست به دامان هرکسی هم نشوید.

برخلاف توقعتان اوضاع مالیتان روبراه می شود.برای شروع کاری که در ذهن دارید منتظر مساعدت و همراهی دیگران نباشید

فال PMC جدید متولدین دى

قدم به جای جدیدی خواهید گذاشت این را به فال نیک بگیرید.
آستین هایتان را بالا زده و دست بکار شوید.برای حضور در جمعی علی رغم میل باطنی تان بهتر است اصرار نکنید خودتان را کوچک می کنید.برای جلوگیری از وقوع اتفاقی که نگرانتان کرده ، بهتر است دست بکار منطقی بزنید و با مذاکره مشکل را حل کنید

فال هفتگی PMC بهمن ماهی‌ها

دل بکار می دهید و از بهانه های کوچک برای رسیدن به مقاصد و اهداف عالی خود بهره می برید. دل دریایی شما باعث شده دوستان زیادی داشته باشید.

ریخت و پاش بیش از اندازه نکنید. از بین دوستانتان وفادارترین و خالص ترینشان را انتخاب کنید. بهتر است گاهی به عقب برگردید و اینکه کجای رابطه تان ایستاده اید را دوباره بسنجید.

فال PMC متولدین اسفند

به نفع شما نیست که بی محابا به جلو پیش بروید.شما قلب رئوفی دارید که کینه هیچکس در آن جا ندارد. برای یک دعوت غیرمنتظره و رفتن به جایی که هیچ ائده ای در موردش ندارید، خودتان را آماده کنید.
اگر از انجام کاری که به دیگران آسیب نمی رساند لذت می برید دیگر اینقدر خودتان را برای انجامش سرزنش نکنید.

فایل صوتی فال pmc از ۱۰ آذر تا ۱۶ آذر ۹۷ را دانلود کنید: دانلود

فالهای پی ام سی را هر هفته در پرشین فا دنبال کنید!!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.