ماهان تیموری کلاهبردار است یا استاد ثروت؟

ماهان تیموری متولد دهه ۶۰ در اصفهان و مدعی آن است که با کارآفرینی توانسته ثروت انبوهی کسب کند و در ادامه رسالت زندگانیش قصد دارد آموخته های خود در زمینه کسب ثروت را به دیگران نیز آموزش دهد.

جالب اینجاست که ماهان تیموری هیچ جا سخنی از تحصیلات خود نرانده است، اما با تبلیغات گسترده و فروش پکیج های ویدیویی به ثروت و شهرت عجیبی رسیده است.

نام اصلی ماهان، محمد رسول تیموری جروکانی می باشد و در یک خانواده مذهبی بدنیا آمده و یک برادر بنام محسن و یک خواهر بنام معصومه که هر دو بزرگتر از وی هستند، دارد.

در ۱۰ سالگی با فروختن شانسی در سه ماهه تابستان اولین تجربه درآمدی خود را بدست آورد و با پول آن یک کفش میخی خرید سپس در ۱۵ سالگی در یک موبایل فروشی استخدام شد.ماهان تیموری کلاهبردار

مدتی بعد با افزایش فروش موبایل پورسانت خوبی گرفت و توانست موتورسیکلت بخرد و بعنوان پیک برای خودش کار کند.

در ۲۰ سالگی به همراه برادر و خواهرش به تهران مهاجرت کردند و در یک اتاق ۵ متری پشت آسانسوری در خیابان کریم خان تهران ساکن شدند.

بر اساس ادعاهای شخص ماهان تیموری او در ۲۰ سالگی ابتدا با تور لیدری شروع به درآمد زایی کرد و همزمان با پیشنهاد یکی از دوستانش سایت فروش کتاب بنام پیک کتاب راه راه اندازی کرد و توانست در سال ۸۹ به درآمد روزی ۱ میلیون برسد.

البته هیچ سندی جزء ادعاهای ماهان تیموری در این زمینه تاکنون منتشر نشده است.

در ۲ سال پولدار شدم!

ماهان تیموری می گوید می گوید در عرض دو سال و هفت ماه با تور لیدری و سایت فروش کتابش توانست به آنچنان درآمدی برسد که در استان قم یک کارخانه تاسیس کند.

ماهان تیموری کلاهبردار هست

بعد از درآمد شبی ۱٫۵ میلیون به سمت حوزه مورد علاقه اش یعنی سخنرانی رفت و می گوید روزانه ۱۲ ساعت سخنرانی می کرد و برای کسب درآمد از این راه تمیم به راه اندازی سایتی به نام ماهان تیموری کرد.

درآمد هنگفت ماهان تیموری از فروش پکیچ

سایت تیموری پس از طراحی و راه اندازی با ترجمه برخی ویدیوهای خارجی و سخنرانی که صرفا برای ایجاد امید و انگیزه برای افراد بود پکیج هایی از ۳۰۰ هزار تومان تا ۳ میلیون تومان را برای فروش تهیه کرد در حالی که کسب مجوز برای ترجمه و فروش این آثار در هاله ای از ابهام است.

او حالا با تبلیغات گسترده با عنوان از کارگری تا پولداری افراد زیادی را برای خرید پکیج های میلیونی خود ترغیب می کند.

در اواخر شهریور ماه ۹۷ یک خبرنگار ایرانی، ویدیوهای پکیج های میلیونی ماهان تیموری را منتشر کرد و قضاوت ثروتمند شدن با این پکیج ها را به مردم سپرد.

کلاهبرداری به سبک ماهان تیموری!

تیموری ها خانواده ای هستند که به لطف عدم آگاهی رسانی کافی در جامعه و کج نظرها و بی مسئولیتی دستگاه های نظارتی و البته “طمع” مردم مدتی است در حال چاپیدن بخش عمده ای از جامعه هستند.

فرد اصلی این فامیل برادر بزرگتر محسن تیموری جروکانی است که در سال ۱۳۹۲ با ” سیدحسین عباس منش ” (یکی دیگر از کلاهبردارهای قدیمی این حوزه) شروع به برگزاری همایش های ثروت برای مردم کردند

البته به زودی محسن تیموری جدا شد و کسب و کار خودشو آغاز کرد.

محسن تیموری جروکانی که این کسب و کار رو خیلی شیرین یافت تمامفامیل را وارد کار در این حوزه کرد؛ هر دو خواهر: مریم تیموری جروکانی و معصومه تیموری جروکانی و البته برادر کوچک تر محمدرسول که با نام هنری استاد ماهان تیموری در صدر جدول کلاهبردارهاست.

البته این فامیل دردانه های بیشتری رو تقدیم جامعه کرد ، پسر عمو محمدرضا تیموری و یکی دیگر از افرادی که تبلیغاتش خون ملت رو تو شیشه کرده، استاد پریسا نصری شیجانی (عروس خانواده) !! با کانال ۵۰۰ هزار نفری و تبلیغات میلیونی

بر خلاف ادعای ماهان تیموری که خیلی بدبخت بوده، تحقیقات کوتاه ما نشون میده این داستان به همراه بقیه ادعاهایش فقط ترفندی است برای فروش بیشتر پکیج هاش.

درد این نیست که یه جماعت کلاهبردار، راه زندگیشون سرکیسه کردم مردم بدبخته، درد اینه که ابزارهای ملی هم در اختیار این هاست، جاهایی که آدمای درست حسابی راهی بهشون ندارن مثل صداوسیما که بارها ابزاری برای پررنگ کردن این افراد شدن.

این بررسی بخش های دیگری داشت مثل هزینه هنگفت روزانه ای که این فرد برروی تبلیغات تلگرام برای دیده شدن کانال۱میلیونیش میکنه وهمچنین تبلیغات اینستاگرامش و آیا دستگاه ناظری وجود داره دراون کشور فقط به ما بگه اینهمه پکیج فروخته،۲ تا از کسایی که میلیاردر شدن به جزخونوادت کیا بودن؟

هر روز داره به قدرت اینا افزوده میشه و هر روز برای متوقف کردن این افراد دیر تر از دیروزه، محسن تیموری سایت جالبی زده سمینار ما که توش برای خودش و خونوادش سمینار برنامه ریزی میکنه!!

شریکشون از سال ۹۳ دکتر مرتضی جاوید یا همون سلطان حافظه‌ی ایران هست!! که این فرد هم با وجودی که مدرک تحصیلات تکمیلی نداره خودشو دکترمعرفی میکنه، کنتورکه نمیندازه صاحاب هم نداره: خدایی روش آموزشی زبان انگلیسی وببین مرغ پخته خندش میگیره ولی این اختراش کرده!

دوستان اشاره کردن ته این رشته مربوط به ماهان تیموری و همه کلاهبردارنی که به دنبال میلیاردر کردن مردم هستن بخش مهم کارتون پینوکیو رو هم اضافه. واقعا باید دست کارلو کلودی نویسنده پینوکیو رو که ۱۳۵ سال پیش این کلاهبرداری ها رو هشدار داده بود بوسید.

نظر شما در مورد ماهان تیموری چیست؟ خوشحال می شویم نظرات کاربران خود را در بخش نظرات بخوانیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.