ماهان تیموری کلاهبردار است یا استاد ثروت؟

ماهان تیموری متولد دهه ۶۰ در اصفهان و مدعی آن است که با کارآفرینی توانسته ثروت انبوهی کسب کند و در ادامه رسالت زندگانیش قصد دارد آموخته های خود در زمینه کسب ثروت را به دیگران نیز آموزش دهد.

جالب اینجاست که ماهان تیموری هیچ جا سخنی از تحصیلات خود نرانده است، اما با تبلیغات گسترده و فروش پکیج های ویدیویی به ثروت و شهرت عجیبی رسیده است.

نام اصلی ماهان، محمد رسول تیموری جروکانی می باشد و در یک خانواده مذهبی بدنیا آمده و یک برادر بنام محسن و یک خواهر بنام معصومه که هر دو بزرگتر از وی هستند، دارد.

در ۱۰ سالگی با فروختن شانسی در سه ماهه تابستان اولین تجربه درآمدی خود را بدست آورد و با پول آن یک کفش میخی خرید سپس در ۱۵ سالگی در یک موبایل فروشی استخدام شد.ماهان تیموری کلاهبردار

مدتی بعد با افزایش فروش موبایل پورسانت خوبی گرفت و توانست موتورسیکلت بخرد و بعنوان پیک برای خودش کار کند.

در ۲۰ سالگی به همراه برادر و خواهرش به تهران مهاجرت کردند و در یک اتاق ۵ متری پشت آسانسوری در خیابان کریم خان تهران ساکن شدند.

بر اساس ادعاهای شخص ماهان تیموری او در ۲۰ سالگی ابتدا با تور لیدری شروع به درآمد زایی کرد و همزمان با پیشنهاد یکی از دوستانش سایت فروش کتاب بنام پیک کتاب راه راه اندازی کرد و توانست در سال ۸۹ به درآمد روزی ۱ میلیون برسد.

البته هیچ سندی جزء ادعاهای ماهان تیموری در این زمینه تاکنون منتشر نشده است.

در ۲ سال پولدار شدم!

ماهان تیموری می گوید می گوید در عرض دو سال و هفت ماه با تور لیدری و سایت فروش کتابش توانست به آنچنان درآمدی برسد که در استان قم یک کارخانه تاسیس کند.

ماهان تیموری کلاهبردار هست

بعد از درآمد شبی ۱٫۵ میلیون به سمت حوزه مورد علاقه اش یعنی سخنرانی رفت و می گوید روزانه ۱۲ ساعت سخنرانی می کرد و برای کسب درآمد از این راه تمیم به راه اندازی سایتی به نام ماهان تیموری کرد.

درآمد هنگفت ماهان تیموری از فروش پکیچ

سایت تیموری پس از طراحی و راه اندازی با ترجمه برخی ویدیوهای خارجی و سخنرانی که صرفا برای ایجاد امید و انگیزه برای افراد بود پکیج هایی از ۳۰۰ هزار تومان تا ۳ میلیون تومان را برای فروش تهیه کرد در حالی که کسب مجوز برای ترجمه و فروش این آثار در هاله ای از ابهام است.

او حالا با تبلیغات گسترده با عنوان از کارگری تا پولداری افراد زیادی را برای خرید پکیج های میلیونی خود ترغیب می کند.

در اواخر شهریور ماه ۹۷ یک خبرنگار ایرانی، ویدیوهای پکیج های میلیونی ماهان تیموری را منتشر کرد و قضاوت ثروتمند شدن با این پکیج ها را به مردم سپرد.

کلاهبرداری به سبک ماهان تیموری!

تیموری ها خانواده ای هستند که به لطف عدم آگاهی رسانی کافی در جامعه و کج نظرها و بی مسئولیتی دستگاه های نظارتی و البته “طمع” مردم مدتی است در حال چاپیدن بخش عمده ای از جامعه هستند.

فرد اصلی این فامیل برادر بزرگتر محسن تیموری جروکانی است که در سال ۱۳۹۲ با ” سیدحسین عباس منش ” (یکی دیگر از کلاهبردارهای قدیمی این حوزه) شروع به برگزاری همایش های ثروت برای مردم کردند

البته به زودی محسن تیموری جدا شد و کسب و کار خودشو آغاز کرد.

محسن تیموری جروکانی که این کسب و کار رو خیلی شیرین یافت تمامفامیل را وارد کار در این حوزه کرد؛ هر دو خواهر: مریم تیموری جروکانی و معصومه تیموری جروکانی و البته برادر کوچک تر محمدرسول که با نام هنری استاد ماهان تیموری در صدر جدول کلاهبردارهاست.

البته این فامیل دردانه های بیشتری رو تقدیم جامعه کرد ، پسر عمو محمدرضا تیموری و یکی دیگر از افرادی که تبلیغاتش خون ملت رو تو شیشه کرده، استاد پریسا نصری شیجانی (عروس خانواده) !! با کانال ۵۰۰ هزار نفری و تبلیغات میلیونی

بر خلاف ادعای ماهان تیموری که خیلی بدبخت بوده، تحقیقات کوتاه ما نشون میده این داستان به همراه بقیه ادعاهایش فقط ترفندی است برای فروش بیشتر پکیج هاش.

درد این نیست که یه جماعت کلاهبردار، راه زندگیشون سرکیسه کردم مردم بدبخته، درد اینه که ابزارهای ملی هم در اختیار این هاست، جاهایی که آدمای درست حسابی راهی بهشون ندارن مثل صداوسیما که بارها ابزاری برای پررنگ کردن این افراد شدن.

این بررسی بخش های دیگری داشت مثل هزینه هنگفت روزانه ای که این فرد برروی تبلیغات تلگرام برای دیده شدن کانال۱میلیونیش میکنه وهمچنین تبلیغات اینستاگرامش و آیا دستگاه ناظری وجود داره دراون کشور فقط به ما بگه اینهمه پکیج فروخته،۲ تا از کسایی که میلیاردر شدن به جزخونوادت کیا بودن؟

هر روز داره به قدرت اینا افزوده میشه و هر روز برای متوقف کردن این افراد دیر تر از دیروزه، محسن تیموری سایت جالبی زده سمینار ما که توش برای خودش و خونوادش سمینار برنامه ریزی میکنه!!

شریکشون از سال ۹۳ دکتر مرتضی جاوید یا همون سلطان حافظه‌ی ایران هست!! که این فرد هم با وجودی که مدرک تحصیلات تکمیلی نداره خودشو دکترمعرفی میکنه، کنتورکه نمیندازه صاحاب هم نداره: خدایی روش آموزشی زبان انگلیسی وببین مرغ پخته خندش میگیره ولی این اختراش کرده!

دوستان اشاره کردن ته این رشته مربوط به ماهان تیموری و همه کلاهبردارنی که به دنبال میلیاردر کردن مردم هستن بخش مهم کارتون پینوکیو رو هم اضافه. واقعا باید دست کارلو کلودی نویسنده پینوکیو رو که ۱۳۵ سال پیش این کلاهبرداری ها رو هشدار داده بود بوسید.

نظر شما در مورد ماهان تیموری چیست؟ خوشحال می شویم نظرات کاربران خود را در بخش نظرات بخوانیم.

کلیپ سوریلند در مورد استادان ثروت و موفقیت

 

دانلود کلیپ استاد ثروت با حجم ۱۰ مگابایت

16 نظرات
 1. علي می گوید

  دوست عزیز من نه پسر خاله تیموری هاهم ن عباس منش ن ازمندیان و نه….ولی هدفی ک شما دنبالش هستین به نظرم بزرگترین خیانت میتونه ب یک ملت باشه،هزاران عیب و کلاهبرداری تو مملکت هست اگر واقعا ب فکر مردم هستین و از جایی ساپورت نمیشین به اونا بپردازین نه به این بنده خداها ک دارن به مردم جامعه میگن هدف داشته باشین برنامه ریزی داشته باشین تلاش زیاد داشته باشین به موفق بودن فکر کنین…دقیقا چیزهایی رو اموزش میدن ک حکومت ما باهاش مخالفه و نمیخاد مردمش اونطوری باشن،یکبار هم به درامدهای نجومی مداحان بپردازین ب حقوقهای نجومی افرادی ک دیپلمم ندارن،لازم نیسن دنبال مدرک این بنده خداها باشین،دنبال مدرک کسانی باشین ک پول بیت المال زیر دستشونه،خلاصه نکنین این کارهارو اخرش هممون تو یک متر جا میخابیم،این دنیا هیچ چیزی توش نیست اینقد برای هم نزنیم،انشالاه بیشتر از اینکه ب فکر این باشیم ببینیم درامد دیگران حلال هست یا نه باید ی نگاهی ب درامد خودمون باشه،یا حق

 2. عمرانی می گوید

  اون وقت و زمانی که حسودها صرف پایین اوردن دیگران می کنند ، اگه صرف بالا رفتن خودشون می کردند دنیای قشنگ تری داشتیم.
  دکتر عمرانی

 3. ا می گوید

  خاک بر سرتون با اون اراجیفی که سر هم می کنید
  زورتون نمی رسه رقابت کنید و فقط دارید تخریب می کنید یه زره روی پیشرفت خودتون کار کنید تا توانایی رقابت کردن با اونها رو داشته باشد
  ماهان تیموری کارش درسته و کسایی که پول می دن پکیج می خرن کسی مجبورشون نکرده و با رضایت خودشون خرید می کنن
  اختلاس هم نکردن که کلاهبردار باشن پس حرف مفت نزن لطفا

 4. دکتر عمران زاده می گوید

  به این لیست فردی بنام وحید قاسمی را هم که در تلگرام پکیج کسب درامد از تلگرام به قیمت سه میلیون تومان به مردم از همه جا بیخبر میفروشه اضافه کرد، گیرم اصلا روشهای کسب درآمد اینها جواب میده و کلاهبرداری نیست،یکی به من بگه آخه رو چه اصولی چهار ورق پی دی اف یا چندتا صدای ضبط شده یا یک ساعت ویدیو باید چند میلیون قیمت گذاری بشه، خود بریان تریسی و رابرت کیوساکی هم اگر قرار بود بیان ایران سه ساعت سمینار بزارن، قیمت سمینارها اینقد نبود که این اساتید خودخوانده فیک اینطوری با تحریک حس طمع ملت دارند کلاهشون را به قیمت گزاف بر میدارن…مسئله کپی رایت هم هست اگر در ایران کپی رایت رعایت میشد، یه نفر مثل تیموری نمیتونست راحت و بی دردسر حاصل تحقیق و اندیشه بزرگان کسب و کار آمریکا رو بنام خودش بزنه…

 5. ایسا می گوید

  می دونید اینا که دفاع می کنن بنده خدا ها مطالعه نداشتن مثل این که کسی که موسیقی نشنیده تو عمرش ممکن هر صدایی براش قشنگ باشه -تقلید صدای آقای ریوندی هم براش با ارزش ترین صدای زمین می شه و ازش دفاع می کنه بنده خدا خبر نداره چه خبر از کجا داره می خونه با چه کیفیتی داره می خونه

  1. حمید می گوید

   حالا استاد شما که مطالعه داری بگو برای ما تو زندگیت به کجا رسیدی؟ چه دستاوردی داشتی؟!

 6. سبحان می گوید

  دوستان عزیز اقای ماهان تیموری یه دزدی بیشتر نیست که با فریب دادن افراد ساده پول های ملیاردی به جیب میزنه مطالبی رو که داخل کانالش هم میزاره اگه یه برسی کنید میبینید همش از کتاب اساتید بزرگ موفقیته و خودش چیزی برای گفتن نداره . تمام خانواده اقای تیموری تو همین کارن پس به نظر من علاقه خیلی مهم نیست مهم پولیه که در میارن از شما خواهش میکنم که اینقد ساده نباشید و گول این ادمارو نخورید.چون دارین اونو پولدار تر میکنین و خودتونو فقیر تر با ۳ملیون پول پکیجی که اقای تیموری میگیره میتونین بیشتر از ۲۰۰کتاب بخرید و مطالعه کنید و هزار برابر اون پکیج اطلاعات کسب کنید.

 7. حدادی می گوید

  خوب اینا واقعا زرنگ و باهوش هستند و نیز سو استفاده گر که حد اقل فهمیدن دنبال چی هستن. یک ملت بیکار و بی انگیزه روبه روشونه که همه دنبال کارو درآمده اینا هم سو استفاده میکنن و جیبای خودشونو با پول مردم بدبخت بی پول پر میکنن چهار تا کتاب پدر بادوام و بی دوام. و اثر جوهر رو خوندن و شفاهی تحویل مردم میدن چون میدونن مردم گشاد تر از اونی هستن که کتاب بخونن. پس تا وقتی ملتی بیسواد و تنبل داریم باید چوب این ادم ها رو بخوریم و هر بیخردی رو ربشون رهبر خودمون قرار بدیم و به یه نظام دزد و کلاهبردار تن بدیم

 8. نیما می گوید

  واقعا موافقم.آخه رو چه حسابی قیمت پکیج هاش اونقد گرونه؟ با یه سرچ تو سایت های علمی و کمی هزینه میتونین بروز ترین مقالات دنیا تو زمینه بازار و کسب و کار رو پیدا کنین.البته اگه واقعا مشتاق و باسواد باشید و خودتون ترجمش کنین.حتی اگه بیرون بدین ترجمه پولش کمتر از قیمت بسته های ایناست.فقط دارین پولدارترشون میکنین.من خیلی دلم میسوزه واسه کسایی که تو درآمد پایین هستن و دنبال درآمد بالان.ولی این دردیه که همه گیره واقعا ربطی به تلاش ما نداره.یکم هم حکومت باید به فکر باشه آخه اگه هممون بریم کسب و کار راه اندازی کنبم کی بیاد ازمون خدمات بگیره،تو مملکتی که پول تو بازار ارزش نداره و همه محتاجن هر کاری بزنی بازم بخور نمیره. تو شهر کوچیک ما راه به راه ترشی خانگی سبزی سرخ کرده خانگی آرایشگاه لباس فروشی و…. اووووه زدن.آخه وقتی همه فروشندن و همه میخوان خدمات اینجوری ارایه بدن کی خریداره پس؟.از خدا میخوام بهمون رحم کنه

 9. Khalaji می گوید

  سلام حقیقتا کتاب بهترین منبع برای کسب ثروته ولی لازم نیست اقای تیموری از روی کتاب بخونه و ۲میلیون پول پکیج بابتش بگیره.
  دوم اینکه اصلا معلوم نیست برداشتهای آقای تیموری درست باشه شما میخواین خیالتون راحت باشه لطفا کتاب بخوین

 10. رسول می گوید

  کاراقای
  تیموری
  واقعاتحسین
  برانگیزه

 11. محمدمهدی می گوید

  بیایم به این فکر کنیم که آموزش هایی که این افراد می دن مفیدتره حقیقتا یا آموزش هایی که در دانشگاه ها مخصوصا دانشگاه آزاد می دن مفید تر؟؟
  من که شخصا از آقای آزمندیان و عباس منش بسیار استفاده کردم برای توسعه ی کسب و کار و فروشی که دارم
  و ایمان دارم نمونه های مستند بسیار زیادن
  شما در سایت تون چی رو عرضه می کنید؟ آیا در سایت های دیگه هیچ جوره اینها پیدا نمیشه؟
  یا شما تفاوت هایی دارید که بقیه اون رو ندارن؟
  منصف باشید

 12. محمدمهدی می گوید

  https://www.instagram.com/p/BsPrL5JnZJb/

  این رو بدون تعصب و با ذهن باز ببینید و خودتون تشخیص بدید ایشون کلاهبرداره یا قصد کمک داره؟

  1. سلطان پکیج می گوید

   صد در صد کلاهبرداره به دو دلیل:۱٫بدون حق کپی رایت مطالب نویسندگان حوزه کسب و کار امریکایی رو به اسم خودش تحویل ملت میده، بدون این که نامی از صاحب اثر ببره ۲٫چیزی که به عنوان پکیج به ملت میده محتواش بیشتر از یک کتاب نیست و مطالبش هم بیشتر از یک کتاب در زمینه کسب و کار مهم نیست این پک میتونه نهایتا سی تا پنجاه هزار تومان قیمت داشته باشه ولی این فرد شیاد داره اون رو به قیمت خون باباش میده(از نهصد تا سه میلیون) و رو این اصل کارش کلاهبرداری و قابل پیگیری هست، سازو کار قضایی ما رو هم آقای تیموری شاید تا الان خوب شناخته باشن اول دور میده به طرف تا خوب پروار بشه و بعد قربانی میکنه، مثل سلطان سکه و قیر و غیره، حالا کی نوبت به سلطانهای پکیج جنابان تیموری یعنی محسن و محمد رسول بشه خدا میدونه…

 13. فرانک می گوید

  همسر من دورهای MBE رفت و داره کار دوم خودش ک در راستای شغل اولش هست رو راه می ندازه شما چه این پکیج های میلیونی رو بخرید یا کلاسهای مختلف بروید تا مصمم برای کسب ثروت نباشید تاثیری نداره در کلاسی ک همسرم میرفت فقط همسرم مشتاق و مصمم بود بقیه هیچ کاری نکردند بیشتر حرفای تیموری مربوط ب دوره های ام بی ای هست حداقل برای کسانی ک خارج میخوان بدن مدرک ام بی ای بدردشون میخوره

 14. حسین نیکزاد می گوید

  سلام. تمام آموزش هایی که داره در ایران برگزار میشه از آموزش وردپرس گرفته تا کسب درآمد و آموزش مکانیکی و…
  همشون رو میشه در چند کتاب ساده پیدا کرد
  شمایی که دنبال ثروت هستید برو ۱۰ تا کتاب برتر ثروت رو دانلود کن که رایگان ترجمه فارسی شدن.. مطمئن باش بهشون عمل کنی در کمتر از ۱۰ سال ثروتمند میشی
  کسایی هوادار تیموری هستند که اصلا کتاب نخوندن و فک میکنن ماهان حروم خور اینارو از خودش میگه و تجربیات خودشه…
  ملت ساده لو..

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.