دانلود سریال بانوی عمارت قسمت ۳۳

سریال بانوی عمارت به کارگردانی عزیزالله حمید نژاد به تازگی بروی آنتن شبکه سه رفته و داستانی جذاب، عاشقانه و درام را از دوره ی قاجاریان روایت می کند.

بانوی عمارت در کاشان، تهران، مشهد و قزوین فیلم برداری شده و با توجه به مضمون ملودرام خود تا کنون مخاطبان بسیاری جذب کرده است.

دانلود سریال بانوی عمارت

 

بازیگران سریال بانوی عمارت

پانته‌آ پناهی‌ها، علی‌رضا شجاع نوری، اندیشه فولادوند، غزل شاکری، رامتین خدا پناهی، سیروس میمنت، حسام منظور، شبنم فرشاد جو، مینا وحید، نیکی نصیریان، مهتاج نجومی، صالح میرزا آقایی، احسان امانی، محمد فیلی، فریدون سورانی، حسن سرچاهی، احمد یاوری، مریم مومن (فخر الزمان) ، پاوان افسر، مهری آل آقا، صادق ملک، مجید سعیدی و سعید بحر العلومی از بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

دانلود قسمت سی و سوم بانوی عمارت

دانلود سریال بانوی عمارت قسمت ۳۳ با حجم ۳۰۰ مگابایت : دانلود با کیفیت ۷۲۰

 

ساعت پخش سریال بانوی عمارت از شبکه سوم

این مجموعه تلویزیونی از ششم آذرماه، هر شب ساعت ۲۰:۴۵ از شبکه سه سیما، پخش می شود و تکرار آن ۰۲:۲۰ بامداد، ۰۹:۳۰ و ۱۴:۰۰ روز بعد است.

داستان بانوی عمارت چیست؟

مضمنون داستانی سریال بانوی عمارت ملودرام عاشقانه و لحن روایت در آن کاملا جدی است به نحوی که روابط و ارتباطات شخصیت ها کاملا سرگرم کننده، واقعی و قابل درک به نظر می آید البته شباهت داستان به سریال شهرزاد نیز کاملا مشهود و محسوس است و می توان از وجه شباهت این دو سریال خوانندگی محسن چاوشی را نام برد.

برخی رویدادهای تاریخی در زمان قاجار نیز در این سریال بازسازی شده اند به طور مثال میرزا رضای کرمانی را در سریال خواهیم دید و هم چنین ترور ناصرالدین شاه نیز در این سریال ساخته و پرداخته شده است.

فخرالزمان دختر شخص شناخته شده ای است که پدر خود را از دست داده، و پسر دوست پدرش خواستگار فخرالزمان می باشد که فخرالزمان مایل به این ازدواج نیست.

از طرفی برادر وی اصرار به این ازدواج دارد، اما دل این دختر پیش خواستگار دیگری گیر است که شاهزاده قجری نیز هست که قبلا ازدواج نموده و صاحب فرزند نیز شده است.

برادر فخرالزمان دلیل مخالفتش را این می داند که خاندان قجر وصله این خانواده نیست.

اما به هر حال این وصلت صورت گرفت و او با شازده ازدواج کرد.

ناصرالدین شاه که وعده مقام و منصب درباری یه شازده در روز عقد به عنوان هدیه ازدواج داده بود در همان روز ترور شد و نام فخر الزمان به عنوان عروس بد قدم شناخته شد تا جایی که خود شازده هم باور کرده بود.

در اوضاع ناآرام آن زمان قصد دستگیری شخصی به عنوان قاتل شاه داشتند و مضنون اصلی میرزا رضای کرمانی بود اما برای آرام کردن اوضاع نمیخواستند که بگویند شاه به دست تنها یک نفر کشته شده و تمام نزدیکان میرزا رضای کرمانی بازداشت کردند که یکی از آنها برادر فخرالزمان بود که شریک تجاری وی بحساب می آمد.

شازده نیز مسئول پیدا کردن قاتل و رسیدگی به پرونده قتل شاه میشود.

از او خواستند که برادر فخرالزمان و چند نفر دیگر را معرفی کند که در نهایت عذاب وجدان این اجازه را به او نمیدهد.

باید دید که در ادامه چه اتفاقی می افتد…

عوامل سریال بانوی عمارت

مدیر تصویربرداری علی‌رضا رنجبران

طراح صحنه داریوش پیرو

طراح لباس ژاله زکی زاده

طراح گریم مجید اسکندری

خواننده محسن چاوشی

صدابردار محمد شیوندی

موسیقی فردین خلعتبری

عکاس علی حمید نژاد

امور رسانه‌ای بهناز شیربانی

دانلود سریال بانوی عمارت قسمت ۳۳ با حجم ۳۰۰ مگابایت : دانلود با کیفیت ۷۲۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + 5 =