فال Pmc از شنبه ۲۲ دی ۹۷ تا جمعه ۲۸ دی ۹۷

فال هفتگی شبکه pmc هم جمعه این هفته ۷ دی ۱۳۹۷ از شبکه pmc پخش گردید.

اگر شما نیز از علاقمندان پروپاقرص شبکه pmc هستید حتما فال پی ام سی را دنبال می کنید.

برنامه فالpmc این هفته رو ندیدین؟ نگران نباشید!

ما هر هفته فال pmc و همچین فایل صوتی فال PMC را برای مخاطبین پرشین فا آماده و ارائه می کنیم. پس ما را همیشه دنبال کنید…

فال pmc متولدین فروردین‌ماه

برای خودتان برنامه ریزی بکنید و از ورزش غافل نشوید. تا سوالی از شما پرسیده نشده توضیح ندهید، بیهوده خودتان را در موقعیت بدی قرار می دهید. پیشنهادی به شما می شود به کم راضی نشوید. قدر خودتان را بدانید، مردم برای چیزی که ساده به دست می آیند ارزش کمتری قائل هستند. برای انجام کاری نیاز به یک سند اداری یا محضری پیدا خواهید کرد.

فال هفته PMC متولدین اردیبهشت‌ماه

برای خودتان برنامه ریزی بکنید و از ورزش غافل نشوید. تا سوالی از شما پرسیده نشده توضیح ندهید، بیهوده خودتان را در موقعیت بدی قرار می دهید. پیشنهادی به شما می شود به کم راضی نشوید. قدر خودتان را بدانید، مردم برای چیزی که ساده به دست می آیند ارزش کمتری قائل هستند. برای انجام کاری نیاز به یک سند اداری یا محضری پیدا خواهید کرد.

فال پی ام سی متولدین خردادماه

از انرژی زیادی برای مستحکم تر کردن روابط دوستانه تان برخوردار هستید و می توانید به راحتی به دیگران اعتماد کنید. لازم می شود تا از حمایت و کمک شخصی بهره مند شوید. زمان آن رسیده که چشمان یکی از عزیزانتان را به روی این حقیقت باز کنید که باید مسئولیت تصمیم گیری های خود را به عهده بگیرد، شما بیش از این نمی توانید خودتان را درگیر کنید.

 

فال PMC متولدان تیرماه

با تغییراتی که در روابط عاطفی تان ایجاد می شوند،حس جسارت و جرات بیشتری را در خود تجربه خواهید کرد.شما سرمشق خوبی برای دیگران هستید، به شرطی که خود را باور داشته باشید. این روزها بهتر است در خرج کردن اندازه نگه دارید. در یک مرحله از زندگی توقف نکنید و به فکر حرکتی تازه باشید. بدترین شرایط را تصور کنید و به جلو پیش بروید

فال pmc

فال جدید PMC متولدان مردادماه

دل نگران وقوع اتفاقی هستید که شما را از هر حرکت رو به جلو و یا گرفتن هر تصمیم جدیدی باز داشته. نگران نباشید ، شما از این طوفان به سلامت خواهید گذشت. به شخصی در اطرافتان اجازه دخالت بیش از حد در امور زندگی تان را ندهید. بهتر است با حفظ آرامشتان، حد و حدودش را به او متذکر شوید. با این کار هم به خودتان لطف می کنید هم به او.

فال هفتگی PMC شهریور ماهی‌ها

در روابط عاطفی تان بهتر است با ساز دل طرف مقابل تان همراه شوید تا روی آرامش را ببینید. سر هر مسئله کوچکی نجنگید و بحث درست نکنید. نسبت به حرفی که خواهید شنید بلافاصله جبهه نگیرید. چند روزی وقت بخواهید تا در مورد جزئیات آن فکر کنید. همه حرفها بد نیست و همه قصد فریب دادن شما را ندارند. کمی مثبت اندیش باشید.

فال این هفته PMC متولدین مهر

این روزها به شدت مشغول کار بوده اید و تمام انرژی تان تحلیل رفته. کمی به خودتان استراحت بدهید. در رابطه با مسایل عاطفی تان با طرف مقابل تان مهربان تر باشید و وقت برای گوش کردن به حرفهایش بگذارید. در رابطه با تصمیمی که هنوز از اطمینان کامل برخوردار نیستید از دادن پاسخ مثبت خودداری کنید و سرسختی به خرج ندهید.

فال جدید هفته PMC آبان ماهی‌ها

لازم است در اولین فرصت ممکن به امور مالی خود نظمی بدهید. کمی به خودتان آسان بگیرید و با خودتان هم مهربانتر باشید. قرار نیست همه فشارها را شما تحمل کنید و دیگران فقط ناظر باشند. به فکر سفری برای دیدار از افرادی هستید که ارزش و اهمیت زیادی برایتان دارد. این سفر فرصتی جدید و بالقوه را در اختیارتان قرار می دهد.

فال هفته PMC متولدین آذر

برخی از غیرممکن ها برایتان امکان پذیر می شود. با تنبلی سودی نصیب شما نمی شود. به کسی دل ببندید که قدر شما را بداند و متقابلا دوستتان داشته باشد. عشق یک طرفه به بن بست می رسد. برای رهایی از تنشی که مدتهاست آزارتان داده است، شیوه بهتری پیدا کنید و به محیط های هنری بروید. تفاوتی نمی کند، کنسرت، تئاتر، گالری، از خانه خارج شوید.

فال PMC جدید متولدین دى

روح شما از تکرار مسایل خسته است و یاری تان نمی کند. از برقراری ارتباط با افراد تازه استقبال کنید. نگران نباشید، هر سلامی قرار نیست به جایی ختم شود. مردم مختلف را ببینید، بشناسید و از آنها ایده بگیرید. هدیه ای به دستتان می رسد، یا شخصی که به شما مقروض است، بدهی اش را می پردازد. مسایل کاری و خانوادگی تان را از هم جدا کنید.

فال هفتگی PMC بهمن ماهی‌ها

رابطه عاطفی شیرینی را تجربه خواهید کرد. خاطرات گذشته را رها کنید. فرصت جدید پیش آمده را خراب نکنید. در رفتارتان تغییری ایجاد کنید تا تفاوت را ببینید. در مورد مسئله کاری یا سرمایه گذاری، اگر آماده پذیرش ریسک ها و خطرهایش هستید وارد مذاکره بشوید، وگرنه فقط برای خود دردسر درست می کنید. اوضاع آرامتان را آشفته نکنید.

فال PMC متولدین اسفند

لازم است بیش از این به دیدن خانواده تان بروید. همین حالا برنامه ریزی دیدار با آنها را عملی کنید. انرژی خود را صرف سامان دادن امور کنید. نگران سخنان پشت سرتان نباشید. روند زندگی شما به هیچ وجه تحت تأثیر آنها قرار نخواهد گرفت. به زودی قراردادی را امضا خواهید کرد یا وامی را می گیرید که در آینده سود و منفعتی برایتان به ارمغان می آورد.
فایل صوتی فال pmc از ۸ دی تا ۱۴ دی ۹۷ را دانلود کنید: دانلود

 

فالهای پی ام سی را هر هفته در پرشین فا دنبال کنید!!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.