فال روزانه pmc جدید از شنبه ۲۹ دی تا جمعه ۵ بهمن ۹۷

فال هفتگی شبکه pmc هم جمعه این هفته ۲۹ دی ۱۳۹۷ از شبکه pmc پخش گردید.

اگر شما نیز از علاقمندان پروپاقرص شبکه pmc هستید حتما فال روزانه پی ام سی را دنبال می کنید.

برنامه فالpmc این هفته رو ندیدین؟ نگران نباشید!

ما هر هفته فال pmc و همچین فایل صوتی فال PMC را برای مخاطبین پرشین فا آماده و ارائه می کنیم. پس ما را همیشه دنبال کنید…

فال pmc متولدین فروردین‌ماه

برای به کرسی نشاندن حرفتان لزومی ندارد بدخلقی کنید، با آرامش و منطق حرف بزنید. فصل تازه ای در زندگی تان شروع می شود، اینکه ختم به کجا می شود بستگی به شما و انتخابتان دارد.

معیارها و ارزش ها را در زندگی تان دوباره بررسی و مرور کنید و گذشته را تکرار نکنید.خبری به گوشتان خواهد رسید که از شادی خواهید رقصید.

فال هفته PMC متولدین اردیبهشت‌ماه

مجبور به انجام کاری خواهید شد که از آن واهمه دارید و یا حرفی را خواهید زد که در حال حاضر جرات گفتنش را ندارید، بعد از انجامش احساس سبکی خواهید کرد.

با کسانی که مانع پیشرفتتان هستند همنشینی و مصاحبت نکنید. در حال حاضر از لحاظ مالی در مضیقه قرار دارید اما به زودی مشکلاتتان حل می شود. به والدین خود بیشتر خدمت کنید.

فال پی ام سی متولدین خردادماه

کلید پیروزی تان صبر است.

با صبر می توانید به موفقیت تازه ای برسید. وضعیتی پیش آمده که تمامی محاسبات تان را به هم ریخته ، بهتر است جلو ضرر را از همین حالا بگیرید و به جای دستپاچگی و عصبانیت به خودتان مسلط باشید و راه حل درست را پیدا کنید.مسافر عزیزی در راه دارید که به دیدارش چشم و دلتان روشن خواهد شد

 

فال PMC متولدان تیرماه

برای رفتن به جایی یا حضور در محلی که برایتان مهم است باید مقدماتی را فراهم کنید، تا لحظه آخر صبر نکنید و کارها را پشت گوش نیاندازید.

شخصی پشت سر دیگری پیش شما بد گویی می کند، به حرفهایش اعتماد نکنید و دل به دلش ندهید، تنها گوش کنید و او را به آرامش دعوت کنید.

خودتان را بی دلیل بده نکنید.

فال pmc

فال جدید PMC متولدان مردادماه

در فکر فروختن چیزی هستید، اگر به درست بودن تصمیمتان اطمینان دارید بیش از این صبر نکنید.

برای باز پس گرفتن قرضی که داده اید هرچه زودتر اقدام کنید، چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است شما الان خودتان بیشتر نیاز دارید. مراقب باشید که با سخنی بی موقع سو تفاهمی در مورد خود در اذهان عزیزانتان ایجاد نکنید.

فال هفتگی PMC شهریور ماهی‌ها

نصیحت و پیشنهادات دیگران را بشنوید اما نهایتا بهتر است در حال حاضر به ندای دل خود گوش داده و مطمئن باشید شما را به راه اشتباه سوق نخواهد داد.

با مشکلی به ظاهر پیچیده مواجه می شوید، فراموش نکنید که زندگی صرفا سیاه و سفید نیست. جوانب امر را سبک و سنگین کنید، این شما را قادر به اتخاذ تصمیم هوشمندانه و صحیح می کند

فال این هفته PMC متولدین مهر

استعداد خود را در زمینه هنر کشف کنید و آن را پرورش دهید. بی بهانه به شخصی که دوستش دارید خوبی کنید و نتیجه آن را ببینید. کینه را به دل نگیرید فقط به خودتان لطمه می زنید.
درد را زمین بگذارید و بگذرید. خودآزاری نکنید به جای آن راهی پیدا کنید تا هم خودتان و هم او را ببخشید و به آرامش برسید. ارزش زندگی تان بیش از این حرفهاست.

فال جدید هفته PMC آبان ماهی‌ها

با نه شنیدن ولو بارها ناامید نشوید. راه دیگری را پیدا کنید اما دست از تلاشتان برندارید.آنچه که به دنبالش هستید حقیقتا مال شماست.

برای پیدا کردن به راهی که با آن برسید خلاق باشید. چیزی را به کسی خواهید بخشید که او را بسیار خوشحال می کند. فکر های مزاحم را از سرتان بیرون کنید تا ایده های جدید راهشان را به ذهنتان پیدا کنند

فال هفته PMC متولدین آذر

برای رسیدن به خواسته تان دعا کردن کافی نیست. بدون تلاش واقعی چیزی تغییر نمی کند. از تکنولوژی و فناوری های جدید غافل نشوید.

یادتان باشد برای پیشرفت ابتدا باید خرج کرد. دست از ولخرجی های همیشگی بردارید و برای یادگیری و آماده سازی خودتان خرج کنید. در رابطه احساسی تان دست از جنگیدن بردارید.

فال PMC جدید متولدین دى

حرفی که شنیده اید مثل سوهان روحتان را می خورد. به جای جنگیدن با خودتان با واقعیت کنار بیایید و تصمیمی که درست است را بگیرید و پای تصمیم تان بایستید.
مراقب رفتارتان باشید این روزها با هر حرف کوچکی از کوره در می روید. خانواده درکتان می کند و حرفی نمی زند اما اگر مراقب نباشید در محل کار برای خودتان دردسر درست خواهید کرد

فال هفتگی PMC بهمن ماهی‌ها

برای یک خرج بزرگ بهتر است کمی بیشتر صبر کنید و دست نگه دارید. همه تخم مرغ هایتان را در یک شانه نگذارید. اینکه خسته اید درست اما حالا وقت جا زدن و تصمیم های یکباره و بدون فکر گرفتن نیست. نگرانی را کنار بگذارید و از سعی و خطا کردن نترسید، همه اشتباه می کنند .

در رابطه با مسائل عاطفی روزهای آرامی را می گذرانید .

فال PMC متولدین اسفند

در فکر تدارک برای یک سفر کوتاه اما دور هستید. نگران طوفانی هستید که فکر می کنید هر لحظه رخ خواهد داد.نگرانی را کم و امادگی را برای مقابله با آن بیشتر کنید.
به هر حرفی که دیگران می زنند اهمیت ندهید. مردم غالبا جایگاهشان را نمی شناسند. کار خودتان را بکنید که این روزها به شدت در مسیر پیشرفت هستید

فایل صوتی فال pmc از ۲۹ دی تا ۵ بهمن ۹۷ را دانلود کنید: دانلود

فالهای پی ام سی را هر هفته در پرشین فا دنبال کنید!!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.