دانلود فیلم تابو با لینک مستقیم و رایگان

تابو فیلمی به کارگردانی و نویسندگی خسرو معصومی و تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی محصول سال ۱۳۹۳ است.

این در تاریخ ۲۴ اسفند ۱۳۹۴ در سینماهای ایران اکران شده است.

فیلم سینمایی تابو در هشتمین جشنواره فیلم های ایرانی «سانفرانسیسکو» موفق به دریافت چهار جایزه از این فستیوال شد

داستان فیلم تابو

سالار یکی از ملاکین بانفوذ منطقهٔ هزارجریب، در آرزوی فرزند تصمیم می‌گیرد برای چهارمین بار ازدواج کند. آق‌عمو که معتاد به مواد مخدر است و در گاوداری صالح مشغول به کار است، می‌پذیرد در ازای پرداخت بدهی‌ای که به صالح دارد، دخترش را به عقد برادرش سالار در بیاورد. بهار که از قبل دل در گروی کسری داشته، در مقابل این پیشنهاد به شدت مخالفت می‌کند.

دانلود فیلم تابو

بازیگران فیلم تابو

الناز شاکردوست

جمال اجلالی

محمدهادی دیباجی

جمشید جهان‌زاده

ساقی زینتی

بیژن افشار

نورالدین اعلمی

علی محمدی

فیلم تابو دانلود مستقیم

دانلود فیلم تابو با لینک مستقیم و رایگان و حجم ۸۱۵ مگابایت: حذف گردید

بنا به دستور مراجع قانونی و درخواست عوامل سازنده فیلم تابو ، دانلود رایگان فیلم تابو حذف گردید و لینک های خرید قانونی اضافه گردید.
دوستان عزیز توجه کنید ، دانلود فیلم تابو با لینک مستقیم و رایگان، نه در این سایت و نه در هیچ وبسایت دیگری امکان پذیر نیست و برخوردهای بسیار شدیدی با این عمل میشود. بنابراین به دنبال لینک دانلود رایگان این فیلم در هیچ سایتی نباشید. شما می توانید با قیمت های اندکی این فیلم را با بهترین کیفیت و کمترین قیمت خریداری و دانلود کنید. دانلود فیلم تابو پس از خرید به صورت نیم بها از ترافیک شما محسوب می شود.

 

دانلود فیلم تابو با کیفیت معمولی ۴۸۰ : خرید و دانلود ۳۰۰۰ تومان

دانلود فیلم تابو با کیفیت خوب ۷۲۰ : خرید و دانلود ۳۲۰۰ تومان

دانلود فیلم تابو با کیفیت عالی ۱۰۸۰ : خرید و دانلود ۳۵۰۰ تومان

دانلود فیلم تابو با کیفیت فوق العاده ۱۰۸۰_HQ : خرید و دانلود ۴۰۰۰ تومان

دانلود با تمامی کیفیت های بالای به صورت یکجا: خرید و دانلود ۵۰۰۰ تومان

 

شماره پشتیبانی(ساعات اداری): ۰۹۰۵۹۱۲۸۱۹۵

کارگردان فیلم تابو: انتخاب الناز شاکر دوست اشتباه بود!
خسرو معصومی کارگردان فیلم تابو درباره میزان استقبال از این فیلم به هنرآنلاین، گفت: از آنجایی که در گروه هنر و تجربه زمان اکران فیلم‌ها طولی است، خیلی نمی‌توان الان درباره میزان فروش و استقبال از آن صحبت کرد. اما مشکل اصلی ما این است که این گروه تبلیغ خوبی ندارد و وقتی هم تبلیغ نباشد، قطعاً فروش هم نیست.
وی افزود: تابو هنوز یکماه نیست که در گروه هنروتجربه اکران می‌شود. اما به نظر دوستان این فیلم جایگاهش در این گروه نبود و می‌توانست در گروه‌های دیگر اکران شود، اما به نظر من “تابو” فیلم جذابی است و باید دید که تا چه حد با مخاطب خود ارتباط برقرار می‌کند. خوشبختانه وضعیت این گروه سینمایی هر روز بهتر می‌شود و اکران در آن شرایط خوبی پیدا می‌کند.
دانلود رایگان فیلم تابو
کارگردان فیلم “خرس” درباره اکران این فیلم در گروه هنر وتجربه نیز عنوان کرد: به نظر من خود تشکیل کارگروه هنر وتجربه اتفاق بسیار خوبی است، جدای از ” تابو” که به دلیل ترکیب بازیگران آن می‌توانست در گروهی غیر از هنر و تجربه هم اکران شود و سرگروه داشته باشد چرا که هم داستانی است و سینمای داستان‌گویی دارد و هم بازیگرانی دارد که می‌تواند مخاطب را به سینما بکشاند.
اما به طور کلی سینمای هنر و تجربه باید مدافع کسانی باشد که به صورت لوباجت (کم هزینه) کار می‌کنند و فیلم‌های تجربی می‌سازند که خیلی خوب است و چون داستانگو نیست باید جایی مانند هنروتجربه برای اکران فیلمشان وجود داشته باشد تا از آن‌ فیلم‌ها حمایت کند. این درحالی است که من فکر می‌کنم “تابو” نیاز به حمایت ندارد و بدون این گروه نیز فروش خودش را دارد.
معصومی درخصوص استفاده از بازیگران چهره‌ای چون الناز شاکردوست در فیلمش نیز بیان کرد: صراحتاً اعلام می‌کنم که در مورد انتخاب بازیگر اشتباه کردم، چرا که انتخاب خوبی نبود. قهرمان قصه من یک دختر روستایی است که در مقابل خواسته‌ای که از او دارند سرپیچی می‌کند، در واقع این نقش یک روح سادگی می‌خواهد و من به تبع این که باید از یک بازیگر چهره استفاده کنم این کار را انجام دادم در حالی که واقعیت این است که آن روحی که از شخصیت “بهار” در ذهن داشتم یعنی یک دختر ساده روستایی در ظاهر خانم شاکردوست تجلی پیدا نمی‌کند و از این جهت می‌گویم که انتخابم اشتباه بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.