دانلود فیلم سینمایی هزارپا با لینک خرید مستقیم و ترافیک نیمه رایگان

فیلم سینمایی هزار پا به کارگردانی ابوالحسن داوودی است که به فضای دهه ۶۰ و اوایل دهه ۷۰ مربوط می شود.

بازیگران شاخص فیلم هزارپا رضا عطاران و جواد عزتی هستند.

دانلود رایگان فیلم هزارپا

رضا عطاران بازیگر نقش اصلی فیلم هزارپا با انتشار تیزری از این فیلم سینمایی زمان اکران دقیق این فیلم را اعلام کرد، ساخته جدید ابوالحسن داوودی با بازی رضا عطاران و جواد عزتی تابستان ۹۷ در سینماهای کشور اکران شد.

پس از شانزده سال از ساخت فیلم کمدی «نان و عشق و موتورهزار»، با ساخت «هزارپا» دوباره سراغ ژانر کمدی رفته است.

خلاصه فیلم هزار پا

فیلم سینمایی هزارپا به کارگردانی ابوالحسن داوودی با بازی رضا عطاران و جواد عزتی در نقش های اصلی این فیلم داستانی کمدی دارد که به فضای دهه ۶۰ و اوایل دهه ۷۰ مربوط می شود. رضا ( رضا عطاران ) مرد جوانی است که یک پای خود را از دست داده است و حالا به واسطه دزدی ، گذر ایام می کند تا اینکه بطور اتفاقی متوجه می شود یک دختر ثروتمند ( سارا بهرامی ) نذر کرده که با یک جانباز ازدواج کند و…

دانلود فیلم هزارپا با لینک مستقیم و رایگان و حجم ۹۴۰ مگابایت: حذف گردید

بنا به دستور مراجع قانونی و درخواست عوامل سازنده فیلم هزارپا ، لینک دانلود رایگان فیلم هزارپا حذف گردید و لینک های خرید قانونی اضافه گردید.
دوستان عزیز توجه کنید ، دانلود فیلم هزارپا با لینک مستقیم و رایگان، نه در این سایت و نه در هیچ وبسایت دیگری امکان پذیر نیست و برخوردهای بسیار شدیدی با این عمل میشود. بنابراین به دنبال لینک دانلود رایگان این فیلم در هیچ سایتی نباشید. شما می توانید با قیمت های اندکی این فیلم را با بهترین کیفیت و کمترین قیمت خریداری و دانلود کنید. دانلود فیلم هزارپا پس از خرید به صورت نیم بها از ترافیک شما محسوب می شود.

خرید قسمت ۱ هزارپا

برای خرید قسمت اول هزارپا از لینکهای زیر استفاده کنید

خرید و دانلود قانونی قسمت ا هزارپا با کیفیت ۴۸۰ و حجم ۵۷۶ مگابایت: خرید با قیمت ۳۵۰۰ تومان

خرید و دانلود قانونی قسمت اول هزارپا با کیفیت ۷۲۰ و حجم ۹۴۰ مگابایت: خرید با قیمت ۴۰۰۰ تومان

خرید و دانلود قانونی قسمت یک هزارپا با کیفیت ۱۰۸۰و حجم ۱۷۲۰ مگابایت: خرید با قیمت ۴۵۰۰ تومان

خرید و دانلود قانونی قسمت یکم هزارپا با کیفیت ۱۰۸۰ بهترین کیفیت و حجم ۲۳۳۰ مگابایت: خرید با قیمت ۵۰۰۰ تومان

خرید هزار پا قسمت اول با تمامی کیفیت ها به صورت یکجا : خرید با قیمت ۱۰۰۰۰تومان

 

کیفیت ۱۰۸۰: مناسب برای تماشا در تلویزیون

کیفیت ۷۲۰: مناسب برای تماشا در لپ‌تاپ و تبلت

کیفیت ۴۸۰: مناسب برای تماشا در تبلت و موبایل

 

خرید قسمت۲ هزارپا

 

خرید و دانلود قانونی قسمت۲ هزارپا با کیفیت ۴۸۰ و حجم ۵۹۱ مگابایت: خرید با قیمت ۳۵۰۰ تومان

خرید و دانلود قانونی قسمت ۲ هزارپا با کیفیت ۷۲۰ و حجم ۹۶۶ مگابایت: خرید با قیمت ۴۰۰۰ تومان

خرید و دانلود قانونی قسمت دو هزارپا با کیفیت ۱۰۸۰و حجم ۱۷۷۷ مگابایت: خرید با قیمت ۴۵۰۰ تومان

خرید و دانلود قانونی قسمت ۲ هزارپا با کیفیت ۱۰۸۰ بهترین کیفیت و حجم ۲۴۶۰ مگابایت: خرید با قیمت ۵۰۰۰ تومان

خرید هزار پا قسمت دوم با تمامی کیفیت ها به صورت یکجا : خرید با قیمت ۱۰۰۰۰تومان

 

شماره پشتیبانی خرید فیلم سینمایی هزار پا (ساعات اداری): ۰۹۳۸۲۲۰۳۰۷۷

 

توجه : کارگردان این اثر آن را ۳ ساعته جهت پخش سینما آماده کرده بود اما بنا به دلایلی تصمیم به پخش نسخه ۲ ساعته آن در سینما شده است. اما شرکت ویدیو رسانه ریز موج جهت پخش خانگی این اثر، نسخه سه ساعته را به صورت کامل روانه بازار می کند و پرشین فا نیز به همین صورت آن را به فروش اینترنتی می رساند.

نسخه پخش خانگی این اثر که به حق پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران است در دو قسمت حدود ۱۰۰ دقیقه ای که ۱۵ و ۲۲ اسفند عرضه می شود در اختیار شما همراهان قرار می گیرد. مجموع این دو قسمت ۲۰۵ دقیقه است که در این تاریخ ها عرضه می گردد

 

بازیگران فیلم سینمایی هزارپا

رضا عطاران ، جواد عزتی ، سارا بهرامی ، مهران احمدی ، لاله اسکندری ، سعید امیرسلیمانی، شهره لرستانی ، سپند امیرسلیمانی، امیرمهدی ژوله، سینا رازانی، حسین سلیمانی، محمد نادری و…

فیلم هزارپا

نقدی بر فیلم هزار پا

ژانر کمدی در تاریخ سینما فراز و نشیب فراوانی داشته است. شاید بتوان گفت شاهکارترین کمدی های تاریخ سینما مربوط به دوران صامت می باشد. یعنی جایی که باستر کیتون و مخصوصاً چارلی چاپلین، آثار فاخری را روانه سینما کردند که باعث خنده مفرط تماشاگر می شدند. در این میان « عصر مدرن » چارلی چاپلین بهترین مثال است. اثری که در عین تلخ بودن و پرداختن به بحران صنعتی شدن ایالات متحده، موقعیت های بی نظیر و هوشمندانه ای خلق می کرد که قهقه تماشاگر را در عین عمیق بودن مفاهیم به تصویر به همراه داشت. اما تعریف کمدی در سالهای اخیر سینمای ایران متفاوت از تعریف اصولی اش می باشد و بر پایه قوانینی شکل گرفته که مختص به سینمای ایران است.

هزارپا اثر تکه تکه ای است که هر بخش از آن از آثار پرفروش چند سال اخیر سینمای ایران الهام گرفته شده.

رضا عطاران به عنوان شخصیت اصلی داستان، همان ارژنگ صنوبر فیلم « نهنگ عنبر » است که از آن فیلم به اینجا منتقل شده و به این ترتیب، سازندگان چندان زحمتی برای پرداخت شخصیت رضا در « هزارپا » به خرج نداده اند.

جواد عزتی که وضعیتی به مراتب بغرنج تر از عطاران دارد، مستقیماً و بدون کم و کاستی از فیلم اکسیدان به اینجا آمده بطوریکه تکه کلامها و نحوه گویش، رفتار و تمام آنچه که در اکسیدان از او دیده بودیم، در اینجا نیز قابل رویت است.

داستان فیلم هم به تبعیت از فیلم موفق « نهنگ عنبر » در دهه ۶۰ روایت می شود تا فروش اثر تضمین شود چراکه این فرمول پیش از این در دو قسمت « نهنگ عنبر » به خوبی جواب داده است.

دانلود فیلم هزارپا واقعی

فیلم سینمایی هزارپا پرفروش ترین اثر تاریخ سینمای ایران

هزارپا به مجموع فروش ۳۰ میلیارد دست یافت به اولین فیلم سی میلیاردی سینمای ایران شد.

آخرین آمار فروش فیلم های سینمایی روی پرده نشان از آن دارد که هنوز فیلم هزارپا با ۳۷ میلیارد فروش در صدر فروش فیلم های سینمایی قرار دارد و «مغز‌های کوچک زنگ زده» و «تنگه ابوقریب» در رتبه های دوم و سوم قرار دارند.

رکورد هزارپا شکسته شد

روابط عمومی فیلم سینمایی رحمان ۱۴۰۰ اعلام کرد این فیلم با شکستن رکورد فروش روزانه سینمای ایران که پیش از این با ۱ میلیارد و ۲۲۰ میلیون تومان در اختیار هزارپا بود و رسیدن به فروش روزانه ۱ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان در روز نه فروردین رکورد فروش روزانه سینمای ایران را شکست.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 + 6 =