نقد و بررسی فیلم انتقام جویان پایان بازی Avengers: Endgame 2019

انتقام جویان پایان بازی

نیمی از ریه‌ اش از کار افتاده بود ، نیمی از قلبش خاموش شده بود. در یک چشم به هم زدن میلیارد ها نفر زنده تبدیل به خاکستر شدند. , تانوس برنده شد.

این نباید به این صورت رخ دهد. تانوس ، تیتان بنفش رنگ ، قوی بود. پسر آن قدر قوی بود که برای بهترین Thor به اندازه کافی قوی بود، با خودش که به اندازه کافی قدرت داشت تا به هالک برخورد کند. برای قرن‌ ها ، شاید – او ارتش‌ های خود را به سوی کهکشان راه داده ، دنیا ها را فتح کرده و نیمی از ساکنان آن‌ ها را قتل‌عام کرده بود. او مدعی بود که برای آسایش دیگران. تسلای خاطر برای کسانی که او را قتل‌ عام کرد.

اما کهکشان یک مکان بسیار ضعیف است و تانوس خسته از زلزله است. او شروع به جستجو برای شش سنگ بی انتها کرد ، اشیائی که قبل از طلوع آفتاب ایجاد شده بودند ، هر کدام از آن ها یک قدرت خدایی دارد. اگر او بتواند همه آن ها را بدست بیاورد ، جاه طلبی هایش را غیر قابل توقف و اجتناب ناپذیر می کند.

اما آیا پیروزی واقعی اجتناب‌ناپذیر است؟ برای سال‌ها ( که توسط چندین فیلم نامه نویس نوشته شده ) ، مجموعه motley از ابر قهرمانان توانسته‌ اند به همان تعداد بیشمار سنگ ها را از villains رده پایین به دست بیاورند.

ما معتقدیم که نیکی قوی تر از بد ها است. ما به پایان های شادمان ایمان داریم و در مبارزه بعد از جنگ ، فیلم پس از فیلم ، ایمان ما پاداش داده شد.

پس از آن اونجرز : اینفینتی وار آمد ، در آن پایان شاد تحقق نیافت و وقتی این کارت چرخید ، Thanos به سمت غروب آفتاب رفت و این کهکشان را ترک کرد تا عزاداری کند. پایان. انجام شد. تمام شد.

استیو راجرز ، ملقب به کاپیتان آمریکا ، یک گروه حمایتی را رهبری می‌ کند تا دیگران را تشویق کند که از اسنپ نقل‌ مکان کنند. او به آن‌ ها می‌ گوید: دنیا در دستان ما است.

شرکت MCU فیلم های بسیاری ساخته است و پایان بازی ، پایان قدرتمندی این شرکت نخواهد بود. فیلم‌ های بیشتری برای عرضه در آینده وجود دارد ، از جمله یک فیلم مستقل زنان بیوه بلک ، اسپایدر من های جدید ، کاپیتان مارول و سریال‌ های تلویزیونی. اما تا به حال ، Avengers قلب تپنده این شکت فیلمسازی بوده‌ است.

تیم Marvel در مورد راه هایی که داستان ها را توسعه داده اند بسیار مراقب بوده و کاراکترهای کامل بدن را به وجود آورده است، هر کدام با مسیر خود در میان مجموعه ای از ارتباطات پیچیده.

معمولا شخصیت ها و بازیگرانشان در اینف سری فیلم ها که توسط شرکت مارول ساخته شده است تغییر نمی کند و فقط یک بار تغییر کرده است (مارک روفالو جایگزین اد نورتون به عنوان بروس بنر / معروف به هالک باور نکردنی شد).

رفالو همراه با اسکارلت یوهانسون به عنوان ناتاشا رومانفف / سیاه وادی، کریس ایوانز به عنوان استیو راجرز / کاپیتان امریکا، کریس هامسورث به عنوان ثور، و رابرت داونی جونیور به عنوان تونی استارک / مرد آهنین ، هسته Avengers ، همراه با ساموئل ال جکسون به عنوان نیک فوری. به ایفای نقش پرداخته اند.

بدیهی است، همه ۱۱ فیلم فوق العاده نیستند. اما آن ها همه چیز را به سوی داستان Avengers که در سال ۲۰۱۸ آغاز شده بود ، ساختند: جنگ بی نهایت.

پایان بازی با یک یاد آوری از آنچه که در فیلم قبلی از دست داده است شروع می شود. یک پیک‌ نیک خانوادگی در خانه “کلینت بارتون” (جرمی رانر ) در یک روستا وجود دارد. خانواده زمانی با یکدیگر لذت می‌ برند در حالی که شام بر روی میز  گذاشته می‌ شود. و بعد در یک فلاش ، هاوکی می‌ چرخد و خانواده ناپدید می‌ شود. تنها چیزی که برای تایید وجود داره این است که یک دقیقه پیش خانواده اون جا بودند.

این فیلم که در سال ۲۰۱۹ ساخته شد توانست ، نظر بیشتر منتقدان فیلم و سینمای هالیود را به خود جلب کند و رتبه ی خوبی نیز در ای ام دی بی توسط کاربران گرفته است ، توصیه می کنیم این فیلم زیبا را حتما نگاه کنید . البته اگر قسمت های قبلی را ندیده اید و پیشنهاد می کنم اول آن ها را دیده و سپس به تماشای فیلم اونجرز : پایان بازی بپردازید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

79 − = 78