نقد و بررسی فیلم مری مجدلیه ۲۰۱۹ ( Mary Magdalene 2019 )

مری مجدلیه ۲۰۱۹

مریم مجدلیه ، فیلمی ماجرایی و تاریخی محصول سال ۲۰۱۸ است که کارگردانی آن را گارس دیویس عهده دار می باشد. از بازیگران مطرح این فیلم می‎توان به رونی مارا ، واکین فینیکس و چویتل اجیوفور اشاره کرد. این فیلم قصد روایت داستان زندگی مریم مجدلیه که یکی از پیروان عیسی مسیح می باشد را دارد.

تماشاگران می‌ توانند به خاطر نزدیک شدن به مریم مجدلیه و با احتیاط بخشوده شوند. chockfull از فیلم‌ های متوسط بود که در مورد پسر مسیح و cohorts knock بود .بسیار فیلم های دیگری نیز در این زمینه ساخته شده اند ، که بیشتر آن‌ ها از کارگردانان قابل‌ اعتماد و صاحب سبکی برخوردار بودند ، اما تعداد کمی از آن‌ ها زنی را به عنوان شخصیت مرکزی قرار داده بودند

این دیدگاه منحصر به فرد و عملکرد عالی و نامرتبط از رونی ماره ، جواکین فینیکس و چیوتل ایجیوف ، کارگردان داستان گارت دیویس ( شیر ) ، به اصطلاح رسول که از خانواده و خانه اش رها شده بود ، به دنبال یک پیامبر خردمندانه اما مضحک ، شاهد معجزات او و در نهایت ، مصلوب شدن ، دفن و قیام او بود.

تعریف دیویس از داستان مری مجدلیه واقعا سرگرم کننده است نه بیش از حد ترسناک و عاری از آرایش های معمول فیلم است. این اصطلاحات غلط را تصحیح می کند که مری فاحشه بوده است و به سادگی به آن اشاره نمی کند ( صادقانه ، زمانی که او وقت داشته است ؟ ) و در عین حال باعث ترس از زن بودن در چیزی است که ممکن است به شکل عرفانی به عنوان دوره ی پدر سالاری آرکه ایتیال در آن زمان توصیف شود.

مارا با این که عنوان شخصیت قهرمانی را دارد ، آهسته و آرام بازی می‌ کند ، از یک لرزش عمیق نگاه می‌ کند . عمیق از نگاه ها و تلگراف دور می شود و در عین حال سردرگمی مری را در معنویت بیدار می کند. و بعد ، وحشت او در آنچه که مؤسس مسیحیت است و توسط Joaquin Phoenix درست شده است که مارشال رضایت گرایی زیبایی شناسی دهه ۹۰ را رعایت کنید. ( اوه ، پرواز در دیوار در هر جلسه ای که مدیر و بازیگر او در مورد بازی JC بحث می کنند ، وجود دارد که نقش بیشتری دارد)

ما در مورد آشفتگی های داخلی مریم خیلی یاد نمی گیریم، اما با این وجود جالب است که تماشا کنیم. جنوب ایتالیا و رم در ایالت جودیه در حدود ۳۳ سال پیش از میلاد قرار دارد ؛ رومیان سرخ شده و خسته و مضطرب ، و دعوت از دنیایی که از جانب کسانی که به دنبال جایگزینی برای خشونت ، مرگ و سلطه جهانی هستند ، دعوت شده است.

Ejiofor یک پیتر را ارائه می دهد که تقریبا همه چیز را می خواهید در رساله ی رسولان: خرد ، مهربانی و فقط به اندازه کافی فصاحت می کنید تا باندهای عقب نشینی زنان را باور کنید. در ضمن ، طاهر رحیم یهودا به طور مناسب متضاد را به ارمغان می آورد.

مری مجدلیه برای رسیدن به یک برنامه محدود به عید پاک می آید و به وضوح به مسیحیان هدف می دهد که ایمانشان را در یک زمینه ی نوین ، احتمالا شامل پاپ کورن و شیرینی پزی ، هدف قرار دهد. اما شما مجبور نیستید از آن لذت ببرید. داستان غلط است که به خوبی عمل می کند ، به خوبی نوشته شده است ، و زیبایی تصاویر ، پاداش خود را دارد. دیدگاه زن نیز بسیار شسته و رفته است.

مری مجدلیه. به کارگردانی گرت دیویس . این فیلم با نام Rooney Mara ، Joaquin فونیکس و Chiwetel Ejiofor ساخته شده‌ است.

مدت زمان : ۱۲۰ دقیقه
زبان : انگلیسی
محصول : آمریکا , انگلیس , استرالیا
ستارگان : رونی ماره،  جواکین فینیکس ، چیوتل اجیوفور ، طاهر رحیم Rooney Mara, Joaquin Phoenix, Chiwetel Ejiofor, Tahar Rahim
کارگردان : گرت دیویس Garth Davis.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

− 1 = 1