نقد و بررسی فیلم جان ویک ۲۰۱۹ ( John Wick 2019 )

جزئیات فیلم

جان ویک: فصل ۳ – اعتبارات Parabellum
بازیگران: Keanu Reeves و Ian McShane
نوشته شده توسط: Derek Kolstad
کارگردان: چاد استلالسکی
تولید شده توسط: ریحان ایوانیک
توزیع کننده: Lionsgate / Summit

فیلم جان ویک ۲۰۱۹

این مجموعه ادامه دار تا سمفونی تجاری خود را با شور و هیجان بسیار جذاب اجرا کند و به آهنگی گوش دهد که هر کسی می‌ تواند با لبخند به آن گوش دهد. ساخته خواهد شد.

در هر دوران دیگر ، در هر شکل دیگری ، جان ویک یک فیلم اکشن است که در آن آمده و رفت. با این حال ، هنگامی که کیانو چارلز ریوز و مدیران افسانه ای تبدیل به دیوید لیچ و چاد استالسکی گرد هم می گردند تا داستان تلاش یک مرد برای انتقام را بگویند ، تمام مواد لازم برای هماهنگ شدن و زمان مناسب برای ساختن یک فیلم به یک حق رای تبدیل می شود.

حالا ما در اینجا به سومین فیلم بزرگ “جان ویک” می‌ پردازیم : فصل ۳ – پارابلوم ، فیلمی که تنها در حال حاضر و به دلایل خوب می‌ تواند وجود داشته باشد. با اینکه دستگاه فرانشیز خود را گرم می‌ کرد ، کیانو ریوز به زیبایی با شخصیت برجسته خود بازی می‌ کند ، و چاد استاهلسکی سومین گردش خود را در مجموعه‌ ای که به ایجاد ، همه چیز درست با جهان کمک می‌ کند هدایت کرده است.

پس از حوادث جان ویک : فصل ۲ قاتل قهرمان ما (Keanu Reeves) تجرد را ترک کرده است ، برخی از پاکسازی ها در جهان قاره ای مورد نیاز است. قاضی را وارد کنید (آسیا کیت دیلون) ، یکی از اعضای برجسته گروه عالی‌ رتبه است که بر جهان جان ویک با مشت آهنین حکومت کرده‌ است.

یک بازی بزرگ در حال شروع است. یکی که احتمالا می تواند تمام  قاتلان جهان را تحت تاثیر قرار دهد.

به طور معمول ، قانون تماشای یک فیلم مانند جان ویک: فصل ۳ – Parabellum این است که شما باید مغز خود را تبدیل به واقعا لذت بردن از فیلم بکنید. با توجه به اینکه اکثر فیلم ها و فیلم ها با آن روبرو می شوند، ممکن است فکر کنید که این شرایط مورد نیاز برای آزمایش در بازی وجود دارد. اما با این فیلم سوم در سری ، اشتباه دیگری در مورد این موضوع وجود ندارد.

در حالی که هنوز مقدار زیادی از کار های شیرین‌ کاری استخوان خرد شده ( منظور اکشن فیلم است ) در سراسر فیلم ، “جان ویک” وجود دارد : فصل ۳ – پارابلوم نیز به دانش سری ، به ویژه از طریق موسسات قاره ای و جدول بالا ، عمق می‌ بخشد. ما نه تنها به سراغ یک شعبه دیگر از شبکه مخفی هتل‌ های صلح‌ طلب ، ادب و نزاکت سوفیا بری ، می‌ رویم ، بلکه بیشتر بر روی قوانین آن دنیا که دو نقش اصلی فیلم درگیر آن هستند ، دست و پنجه نرم می‌ کنیم.

جان ویک: فصل ۳ – پارابلوم تقریبا توسط هر دو طرف مارک داکسکوس و کیت دیلن است. هر دوی آن‌ ها بر سر حصول اطمینان از اعمال جان و تا اندازه‌ای ین ستون دارند ، که در پایان آخرین فیلم انجام می‌ شود ، به طور کامل پرداخت می‌ شوند و راه‌ های مختلفی برای مبارزه با آن نبرد دارند.

با شجاعت عملی مارک داکسکوس و لحن محکم و تزلزل‌ ناپذیر آسیا کیت دیلن ، این زوج برای همیشه در کنار قهرمان ما می‌ سازند. اجرا های آن‌ ها ، که خیلی شبیه به بقیه در جهان جان ویک است ، به پارابلوم همان حالت باورپذیری را می‌ دهد که در دو فیلم قبلی تجسم کرده بودند.

ما به دنیای جدیدی از عمل و خیانت وارد می شویم که درست زیر سطح جامعه عادی کار می کند و اعتقاد به رفتار بازیگران از نقش آن ها باعث می شود ما باور کنیم که این کار ها می تواند کاملا واقعی باشد.

تماشاگران همیشه متوجه شده اند که کد قوانین مربوط به جهان قاتلان در جهان جان ویک وجود دارد و به آرامی ، اما مطمئنا عواقب بیشتر شخصیت ها را برای آن ها کشف کرده است. این یک فرایند بسیار ارگانیسمی است که تنها کمک می کند مجموعه این سری کار ها را برای بدست آوردن راهی برای ساخت قسمت های بیشتر انجام می دهد.

همچنین لازم به ذکر است که نه تنها درمان مطلق برای دیدن هالی بری و کینو ریوز مغازه را تخریب می کنند، اما Sofie Berry کاملا از بازگشت خود به خود عقب می افتد. او برای این فیلم سخت تر از همیشه تمرین کرده است و نتایج نشان می دهد؛ به علاوه، پاداش اضافه شده از سوپرمن در صوفیه از سلاح حمله به Malinois جلوگیری از پیش از نظر مبارزه با حیوانات در این سری است.

گارگردان چاد ، ثابت می‌ کند که این سری از بن‌ بست فاصله دارد و در واقع از هر گونه پایانی فاصله گرفته‌ است. این داستان می‌ تواند مدت زیادی ادامه پیدا کند. البته تا زمانی که کیانو می‌ خواهد در سینما حضور داشته باشد ، باید چیز های بیشتری برای آمدن قسمت های جدید وجود داشته باشد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

67 + = 70