نقد و بررسی فیلم دستیابی به موفقیت ۲۰۱۹ ( Breakthrough 2019 )

اعتبارات دستیابی به موفقیت
بازیگران: Chrissy Metz و Topher Grace
کارگردان: Roxann Dawson
تولید شده توسط: DeVon Franklin
توزیع کننده: فاکس

دستیابی به موفقیت

دستیابی به موفقیت یک فیلم است که برای مخاطبان مورد نظرش خوب است ، اما کسانی که بخشی از جمعیت معمولی برای فیلمبرداری مبتنی بر ایمان نیستند، ممکن است به جای آن سرد شوند.

بنیاد بر پایه ایمان همچنان رشد می کند و هیچ نشانه ای از سرعت زود رسیدن به آن را نشان نمی دهد. در حالی که PureFlix توزیع کننده و استودیو به نظر می رسد گوشه ای در آن بازار خاص داشته باشد، استودیوهای عمده را از بین رفتن انگشتان دست خود به این آب مقدس متوقف نکرده است. یک نمونه از این شاهکار ، فاکس حمایت شده است و دیزنی فیلم برتری را منتشر کرد که داستان واقعی یک جامعه را نشان می دهد که ایمانشان به قدرت بیشتری برای نجات یکی از آن هاست. نتایج یک کیسه مخلوط است، به عنوان طرفداران این ژانر خاص احتمالا از آن لذت ببرید درحالی است که کسان دیگر ممکن است به هیج وجه از این فیلم خوششان نیاید.

دستیابی به موفقیت

داستان فیلم

از رویداد های زنده واقعی که توسط جویس اسمیت (Chrissy Metz) و جامعه سنت چارلز ، میسوری ، ساخته شده است ، دستیابی به موفقیت در مبارزه اسمیت برای نجات پسرش از طریق قدرت ایمان است. بعد از غرق شدن در یک دریاچه یخ زده برای حدود ۱۵ دقیقه ، پسر جویس ، جان سالم به در برد و کما کان زیر نظر پزشکی قرار گرفت و شانس کمی برای بازگشت به زندگی عادی خود دارد. جو یس طی سفر ایمان و صبر ، در نهایت خود را در شرایط بسیار وخیمی دید ، چرا که او و جامعه او منتظر معجزه هستند.

بهترین بخش در مورد دستیابی به موفقیت این است که مسیحیان وفا دار به دنبال تعطیلات عید پاک در فیلم ها با این پیام نا امید نشوند. در مورد ایمان و رشد شخصی قوی است که به کسانی که به داستان های پرطرفدار مثل خانواده اسمیت برای سرگرمی تبدیل می شوند ، تجدید نظر می کند. در حال اجرا در کمتر از دو ساعت ، قطعا یک فیلم کوتاه است که می تواند به یک تعطیلات آخر هفته را زیبا بسازد.

با این حال ، برای بینندگان گاه به گاه – به ویژه کسانی که واقعا هیچ ایمانی ندارند – دستیابی به موفقیت طولانی تر از آن است که باید باشد. فیلم داوسون به خوبی با هم مقایسه می‌ شود تا اکثریت گسترده‌ ای از فیلم‌ های موثر مبتنی بر ایمان در آن جا ، اما داستان فیلم هنوز چیز های زیادی را که مورد نیاز است باقی می‌ گذارد. در حالی که یک جریان پنهانی از شخصیت‌ های مختلف در این فیلم مورد سوال قرار می‌ گیرد.

رویکرد کارگردان

این خوب است ، زیرا متز حرفه ای و جامع است که می داند چگونه به احساسات یک صحنه برسد و آن ها را برای آنچه که ارزش دارند ارزشمند کند. حتی اگر مطالب ارائه شده برای پخش این فیلم را مطرح کنید ، نمی توانید عملکرد آن ها را مورد سوال قرار دهید. کل کارگردان در محدودیت و اعتقادات مورد نیاز برای جلوگیری از دستیابی به موفقیت از دوران بسیار دور است ، اما دستیابی به تحقق عاطفی ملموس می باشد.

اکثر داستان او در فیلم از لحظاتی است که در آن او هر کسی را متهم می کند که یک کلمه منفی را به او می گوید و هر متخصص پزشکی را متهم می کند که ظاهرا به اندازه کافی برای نجات پسرش کار انجام نداده است. در حالی که این مسئله در نهایت در فیلم حل و فصل می شود ، حتی برای زندگی پسرش ، سخت می شود که این شخصیت را ریشه کن کند. این یک عملکرد بسیار انسانی است ، اما داستان می تواند این اختلاف را کمی بهتر انجام دهد ، در صورتی که آن را کمرنگ تر از مبارزه جویس نشان دهد.

فیلمی است که باید به خوبی با مخاطب مورد نظر خود بازی کند ، اما آن‌ هایی که بخشی از جمعیت عادی برای یک فیلم موفق به ایمان نیستند ، کمی سرد باقی خواهند ماند. شنوندگان وفادار که به فیلم‌ هایی از کاتالوگ PureFlix می‌ پیوندند ، مطمئنا از این فیلم لذت می‌ برند ، همچنین آن‌ هایی که از حد متوسط لذت می‌ برند اما هنوز محصولات فیلم مبتنی بر ایمان هستند. هر کس دیگری به معجزه نیاز دارد تا پای این فیلم بنشیند و لذت ببرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + = 3