نقد و بررسی انیمیشن حلقه ی مفقوده ۲۰۱۹ ( Missing Link 2019 )

حلقه ی مفقوده

حلقه ی مفقوده یک گوهر جذاب دیگر از لایکا است که به نمایش اوج بصری خود ادامه می‌ دهد ، اگر چه آن خیلی عمیق یا تیره در داستانی که آن‌ ها باید به آن‌ ها بگویند ، رخ نمی‌ دهد. ترکیبی از شوخ‌ طبعی زیرکانه از بازیگران با استعداد و پیغام‌ های دوست‌ داشتنی برای یک قطعه جالب دیگر از هنر حرکتی استاپ – موشن که آنچه را که ما در مورد ژانر ماجراجویی به یک بوم جدید دوست داریم ، به ارمغان می‌ آورد.

این تنها ده سال است که لاکی با اولین فیلم بازی هوشمندانه تیره و تیز خود ، کورالاین تاسیس شده است. سپس استودیو داستان هایی را که با موجودات وحشت زده و داستان های دلخراش در پارانورمن و The Boxtroll انجام می دهد ، پیش از آنکه به سفر قهرمان عاطفی از دست دادن و رستگاری در کوبو و دو تار بپردازد. استودیوی انیمیشن متحرک متوقف می شود تا آستین های خود را بیشتر از ارائه فیلم های خانوادگی که اغلب کورکورانه و بحث برانگیز است ، انجام دهد. ورود پنجم به عرصه ی فیلم سازی این شرکت ساخت حلقه ی مفقوده است.

حلقه گم‌ شده یک حرکت پر هزینه و پر زرق و برق است که براساس افسانه‌ های قدیمی اجرا می‌ شود که این روز ها به خصوص از دست دیگری نسبت به دیزنی اقتباس شده‌ است. این نوع انیمیشن از نوع خود شرکت لایکا بود – برای یافتن ارضا کننده حلقه ی مفقوده به عنوان سه explorers و یک گروه رقیب برای پیدا کردن خشنودی از اولین کسانی بود که جای خود را به مقصد افسانه‌ ای بستند. یک نمایش با شکوه از جهش استودیوی انیمیشن استاپ موشن است که می‌ تواند به آن دست یابد

حلقه ی مفقوده

فیلم انیمیشنی پس از فیلم سر لیونل فورست (هیو جکمن) ، یک افسانه خود شیفته و چند هیولا که فقط به دنبال احترامی است که او برای کاری که اغلب به خاطر آن بی‌ اعتبار تلقی می‌ شود ، را دنبال می‌ کند. با عجله برای کسب تاییدیه یک جامعه از گروهی نخبه از کشف کنندگان که می‌ خواهد بخشی از آن باشد ، به نامه‌ ای نوشته شده توسط خود Sasquatch (زاک Galifianakis) ، که با عشق سوزان شناخته می‌ شود ، نگاه می‌ کند. مدت زیادی طول نمی‌ کشد که یک جفت از بستگان long Susan و the Frost را پیدا کنند و این دو فیلم کمدی دو نفره را و به خصوص زنده را پیدا کنند.

در حال اجرا کمی متمرکز بر گرایش های اجتماعی ناخوشایند سوزان و جابجایی در عبارات خنده دار در زبان انگلیسی است. با تشکر از طنز کارشناس گالیفایانکیس و بی گناهی گرم و بی رحمانه او اغلب در زمان غیبت پیوند زده می شود ، این تعاملات عملا به طور مرتب کار می کنند و برای برخی از اشتباهات خنده دار بین شخصیت های جنجالی هیو جکمن و ساساکات بزرگ و پوسیدگی که او اکنون رول می کند ، اگر چه این می تواند کمی قابل پیش بینی باشد.

هر چند که این فیلم داستان جالب و مدرن خودش را در مورد پویایی که یکی از جذاب‌ ترین نخ‌ ها در فیلم است ، قرار می‌ دهد تا بازی را تماشا کند. در کل ، فیلم آن را ساده و خود کفا نگه می‌ دارد ، تا جایی که هر داستان پیشینه به عنوان یک دوران کودکی ارزشمند تلقی می‌ شود ، که برای تخیل در عصری که تنها در مورد هر شخصیت انیمیشن ، امتیاز و تولید خود را کسب می‌ کند ، خوب است. همان طور که گفته می‌ شود ، دقیقا چرخ را در مورد آنچه که انتظار می‌رود ، دوباره اختراع نمی‌ کند.

این فیلم برای زیبایی شناسی کاملا متفاوتی برای استودیو است که زیبا و با کیفیت است ، و جلوه های CGI را همراه با مجموعه های دقیق خود و تکنیک نقاشی می کند که در حال حاضر به نظر می رسد بدون مشکل روی صفحه نمایش بزرگ است. مقیاس چیزی که از Laika ایجاد می شود از این جا با این ورود به سبک ژانر ماجراجویی بی حد و حصر است.

اگر چه همان طور که حلقه گم‌ شده در یک مقیاس بزرگ‌ تر قرار می‌ گیرد ، ممکن است انتظار داشته باشید که این سفر رفتن به سمت جاده‌ ها و مسیر های پر پیچ‌ و خم بیشتری نسبت به زمان اجرا ، در زمان اجرای ۹۵ دقیقه ای خود داشته باشد. وقتی قهرمانان آن را به پایان راه می رسانند ، احساس می‌ شود خیلی زمان فیلم کم بوده و متوجه گذر زمان نمی شویم.

این یک فیلم “خانوادگی بی نظیر” است که در مورد اکتشاف ، اسطوره شناسی و تم جهانی برای یافتن مکان و پذیرش در جهان است. دیدن این فیلم را به کوچک و بزرگ پیشنهاد می کنیم.

بازیگران: هیو جکمن، زوال سالدا ، زاک گالییفاناکیس ، تیموتی الیفان ، دیوید والیمس ، امت تامپسون ، مت لوکاس ، چینگ والدس آران ، استفان فری ، آمریتا آخریا
نوشته شده توسط: کریس باتلر
کارگردان: کریس باتلر
تولید شده توسط: Travis Knight p.g.a.، Arianne Sutner p.g.a.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

+ 56 = 57