نقد و بررسی فیلم بهترین دشمنان ۲۰۱۹ ( The Best Of Enemies 2019 )

داستان فیلم

بر اساس یک داستان واقعی ، BEST OF ENIMIES بر روی رابطه نامطلوب بین Ann Atwater (Henson)، یک فعال حقوق مدنی سخیف و C.P. الیس (راکول) ، یکی از رهبران محلی کوه کلوکس کلان است که با اکراه سرپرستی یک نشست عمومی را در مبارزه با جدایی مدارس در دورام ، کارولی نای شمالی در تابستان ۱۹۷۱ به اتهام نژادپرستی می اندازد. حوادث غیرمنتظره ای که گسترش یافتند ، دورام و زندگی آتواتر و الیس برای همیشه …

بازیگران: سام راکول ، تارجی پی . هانسون ، وست بنتلی
نوشته شده توسط: رابین بیسل، اوشا گرید دیویدسن
کارگردان: رابین بیسل

فیلم بهترین دشمنان

نقد و بررسی فیلم

با قدرت آتش موثر ، و پیام مثبت اتحاد برای خوب مشترک ، بهترین دشمنان به عنوان نمونه‌ ای از داستان‌ سرایی تاریخی می‌ درخشد که هر کس می‌ تواند با آن آشنا شود.

در حال حاضر تعداد کمی بیوپیک وجود دارد که جزئیات مبارزات متعدد انجام‌ شده به نام حقوق مدنی را به تفصیل شرح می‌ دهد. بنابراین در سطح “بهترین دشمنان” می توان آن را به عنوان یک مورد دیگر در آن لیست بزرگ مشاهده کرد. اما آنچه که تمایز نویسنده / کارگردان رابین بیسل را از داستان واقعی جفت کردن غیر محتمل یک فعال سیاه و یک عضو رتبه‌ بندی متمایز می‌ کند این واقعیت است که توجه زیادی به شخصیت‌ های مرکز آن دارد که همه چیز را به یاد می‌ آورد که بیش از همه ، یک داستان در مورد مردم است.

در سال ۱۹۷۱، پس از آتش‌ سوزی خطرناکی در موسسه دورهام ، کارولینای شمالی به شدت به مدرسه‌ ای که برای کودکان آفریقایی – آمریکایی بود خسارت وارد کرد ، این سوال که آیا به پایان رساندن تبعیض در مدرسه منجر می‌ شود ، تبدیل به یک موضوع فشار داغ برای جامعه می‌ شود. به عنوان بخشی از تیم که درباره این موضوع بحث و تصمیم‌ گیری خواهد کرد.

تا آنجا که به “بهترین دشمنان” مربوط می‌شود ، این اساسا فیلمی است که از تریلیر آن انتظار دارید. یک داستان براساس وقایع واقعی و تاریخچه نژاد پرستی در جنوب است ، فضای زیادی برای انجام دادن بسیار متفاوت از آنچه که فیلم سعی دارد به تصویر بکشد وجود ندارد . با این حال ، در مواجهه با این مشکل است که “بهترین دشمنان” بزرگ‌ ترین کار خود را انجام می‌ دهند ، چرا که این داستان بر روی جنبه شخصی بیشتر تمرکز دارد.

با استفاده از این لنز ، فیلم بیسل مقیاس وسیع تری از فیلم های مورد نظر خود را در یک فیلم مانند بهترین دشمنان به دست می دهد و آن را به دو خانواده کاهش می دهد. هر دو برای جهان مبارزه نمی کنند ، وانمود نمی کنند که در اعمالشان عمل کنند. آن ها هر دو خانواده و جامعه رانده شده هستند و این فیلم توجه زیادی به تصویر کشیدن این داستان با این زاویه خاص انجام می دهد.

در عوض ، تمرکز لیزر بر روی بهترین فیلم “دشمنان” هم به “Taraji P” اجازه می‌ دهد. Henson و سام راکول به تصاویر nuanced از چهره‌ های تاریخی مربوطه خود تبدیل می‌ شوند.

سام راکول : اما آنچه که بهترین دشمنان را از کارهای دیگرش متمایز می کند ، این واقعیت است که ما این شخص را به آرامی به سمت دیگر این استدلال تغییر می دهیم که به سام راکول کمک کرد تا او را تبدیل به فردی کند که او در نهایت تبدیل شد. راکول نقشی را برای هر گونه خشم بدخواهانه ندارد

“هنسون” و “راکول” در این جا به احتمال زیاد بزرگ‌ ترین دارایی فیلم هستند.” دشمنان ” در این فیلم به نفع خود عمل کرده‌ اند. هر دوی این بازیگران ، نیروهای طبیعی هستند ، اما دیدن هر دوی آن‌ ها در مقابل یکدیگر و در نهایت گرم شدن به یکدیگر ، به حفظ بیننده گان ومخاطب در این داستان کمک می‌ کند. این به خاطر اجرا های آن‌ ها است که مخاطبانی که در واقعیت این داستان ریشه دارند ، به جای آن که مجبور شوند صرفا آن را به عنوان فیلمی که قبلا شنیده بودند ، ببینند.

تنها جنبه بد “دشمنان” این است که ، حتی با اجرا های فوق‌ العاده ، داستان هنوز چیزی کم دارد. ما ماشین سیاسی نژادپرستانه را در کارولینای شمالی در سر کار می‌بینیم، همچنین بینشی نسبت به عملیات کوک لوکس کلان داریم ، اما کل مجموعه هنوز احساس خستگی می کنند. و با گذشت زمان ، برخی از فعالیت های واقعا تهدید آمیز دوباره به سمت پایان فیلم بر میگردد ، به نظر میرسد خیلی دیر شده است که این زاویه را به فیلم معرفی کنید.

حتی با داشتن این مشکل ها ، بهترین دشمنان ، هنوز یک نمونه از داستانی است که روتین به نظر می‌ رسد و بر روی جالب‌ ترین جنبه داستان خود تمرکز می‌ کند تا دوباره به نظر تازه بیاید. این فیلمی است که به بهترین شکل توسط جامعه قبول خواهد شد، بنابراین به آن‌ ها یاد آوری می‌ کند که چه کاری می‌ تواند انجام شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + 1 =