نقد و بررسی فیلم قبرستان حیوانات ۲۰۱۹ ( Pet Sematary 2019 )

فیلم قبرستان حیوانات

داستان فیلم

لوئیس کید ، همسرش راشل و دو فرزندش گج و الی ، به خانه روستایی نقل مکان می کنند که در آن از استقبال و تشویق در مورد قبرستان حیوانات که در نزدیکی منزل واقع شده است ، مورد استقبال قرار گرفته است. پس از تراژدی از دست دادن گربه شان که توسط یک کامیون زیر گرفته شده و کشته می شود . تصمیم می گیرند او را در قبرستان حیوانات که در نزدیکی منزلشان واقع است دفن کنند.

بازیگران: جیسون کلارک، جان لیثوف
نوشته شده توسط: استفن کینگ (داستان) ، دیوید کاجگانیک (فیلمنامه) ، مت گرینبرگ (فیلمنامه) و جف بولر
کارگردان: کوین کلش ، دنیس ودمیر
توزیع کننده: پارامونت

استیون کینگ Pet Sematary را اسرار آمیز ترین کتاب خود را می نامد. او تقریبا آن را منتشر نمی کرد ، نسخه خطی خود را برای روایت وحشت پشت در گذشت در یک میز جداگانه برای چندین سال پس از آنکه آن را به اتمام رسانده بود نگهداری می کرد. زیرا او می ترسید که با این داستان ، او در نهایت بیش از حد دور رفت. او خیلی دور نیست پت Sematary خواندن دشوار است ، مراقبه خجالتی و چالش بر مرگ و زندگی – بدترین نوع از دست دادن، همچنین در مرگ یک کودک است. و نه فقط این، اما اگر شما بتوانید کسی را از مرده ها بیرون بیاورید ، چه کاری می توانید انجام دهید ، حتی اگر بدانید که دقیقا همان چیزی نیست که قبلا داشتید.

هر تطبیقی ​​از رمان کینگ دارای نقایص خاصی است که باید به آن ضربه بزند و مانند نسخه سال ۱۹۸۹ که پیش از آن قرار دارد ، قبرستان حیوانات جدید به طور عمده همه لحظات لازم را در اختیار دارد ( در حالی که چند تغییر جسورانه انجام می دهد که عمدتا به نفع فیلم کار می کنند). چیزی که شما از این قبرستان حیوانات جدید دریافت می کنید ، مدیتیشن تیره تر ، غریب تر و نجومی است که گوشه هایی از داستان را می شکند ، اما خطرات شگفت انگیزی را به وجود می آورد که به نظر می رسد در اثر پایان بندی کتاب مفید می باشد.

همانطور که در رمان اتفاق می افتد، خانواده کرید از شهر به حومه روستای مین نقل مکان کرده اند. لوئیس (جیسون کلارک) در بخش سلامت دانشگاه کالج مشغول به کار است، در حالی که راشل (امی سیمتز) ، دختر جوان Ellie (جیت لورنس) و نوجوان Gage (هوگو و لوکاس لواوی) به زندگی جدید کشور خود می روند. یک نقطه ضعف در محل جدید آن ها این است که بر روی یک جاده بسیار شلوغ قرار دارد ، که در آن کامیون های قدرتمند شب و روز حرکت می کنند. (استفاده از صدا برای تبدیل کامیون به هیولا ها با سرعت بخشیدن اولین از بسیاری از پیچ و تاب های موثر است که توسط فیلمسازان کوین Kolsch و دنیس Widmyer اضافه شده است.

کریستین از همسایگی یهود (جان لیثوف) ، محلی از زمان تولد ، دوستان خود را سریع می کند، اما بقیه ی جذب آنها کاملا صاف نیست. لوئیس یک دانش آموز است که نمی تواند از یک آسیب جسمی نجات پیدا کند. گربه خانواده ، کلیسا ، قربانی وسیله نقلیه بزرگ می شود ، که احتمالا دلایل سقوط الی را ایجاد می کند.

اما یک راه‌ حل ماورای طبیعی وجود دارد. در پشت خانه کرید یک تکه زمین معروف به “قبرستان حیوانات خانگی” قرار دارد ، جایی که حیوانات خانگی در آنجا دفن می‌ شوند.

همان طور که در کتاب و اولین فیلم وجود داشت. این بار ، این الی است که در مسیر روز تولدش می‌ میرد ، در حالی که لوئیس و ریچل را در اعماق نومیدی فرو می‌ برد ، با وجود درخشش درهم‌پیچیده امیدی که در زمین دفن باستانی وجود دارد.

شما فیلم را بدون استفاده ازصدا گذاری مبتنی بر ترس در قبرستان حیوانات خانگی ترسناک فرض نخواهید کرد. در این فیلم استفاده زیادی از این فرض سیاه در اختیار خود قرار می‌ دهد. Kolsch و Widmyer از این جهش استفاده می‌ کنند و برخی شخصیت‌ های مهم را توسعه می‌ دهند تا سرنوشت آن‌ ها احساس شود. کلیسای زشتی است که به لویی هشدار می‌ دهد که وقتی نوبت به قبرستان حیوانات خانگی می‌ رسد ، به اندازه کافی به آن توجه نکند. و الی یک تغییر موثر برای داستان است ، چون او قادر است یک عملکرد زخمی و گیج را وقتی که عمل توسط پدرش انجام می‌ شود ، بدهد.

جیسون کلارک در تلاش است تا به جنون حقیقی که لویی از تبار تیره خود به جنون کشیده می‌ شود ، متصل شود. عملکرد او بیشتر و درونی از آنچه که من پیش‌ بینی کرده بودم ، بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

66 + = 70