نقد و بررسی فیلم دامبو ۲۰۱۹ ( Dumbo 2019 )

فیلم Dumbo 2019

عوامل فیلم

بازیگران: مایکل کیتون ، ایوا گرین و کالین فارل
نوشته شده توسط Ehren Kruger
کارگردان: تیم برتون
تولید شده توسط: Katterli Frauenfelder، Derek Frey، Ehren Kruger، و جاستین Springer
توزیع کننده: Buena Vista

اگر چه فیلم بی عیب و نقص نیست ، Dumbo واقعا لذت بخش ، خوشمزه و در عین حال مناسب برای بچه ها در تمام سنین می باشد.

دشوار است باور داشته باشید که دیزنی چهار نسخه زنده بازی را در این سال عرضه می کند. چهار! در سال ۲۰۱۹ ، Dumbo ، بازسازی فیلم کلاسیک ۱۹۴۱ و اولین پروژه Tim Burton-Helmed که من از فرانکینوی مینویسد ، از سال ۲۰۱۲ فرانکینوی مینویسد. اگر این آخر هفته ها Dumbo را بدست آورید، انتظار دارم شما آن را واقعا لذت بخش ، خوشمزه و در عین حال مناسب برای بچه ها در بیشتر سنین خواهید یافت

Dumbo اصلی فیلم کلاسیک دیزنی است ، اما به همان شیوه ای که در آن بعضی از فیلم های کلاسیک دیگر مورد احترام هستند ، احترام گذاشته نمی شود. در نتیجه ، این بازسازی زنده اقدام به انتخاب برخی از گزینه های خلاقانه تر از دیگر بازسازی های دیزنی که قبلا دیده ایم.

با توجه به روایت ساده اصلی ، اتاق زیادی برای تیم برتون برای بازنشستگی عملیات زنده ۲۰۱۹ در جهت های جدید وجود داشت و هر دو به صورت بصری و داستان به احتمال زیاد در Dumbo به خصوص در مواردی که من تعجب می کردم و فریاد کشید: دیزنی به عنوان یک استودیو موافقت کرد.

در این نسخه از Dumbo ، فیل جوان به یاد می آورد که به لطف دو فرزند متولد شده و متولد شده سیرک توسط نیکو پارکر و Finley Hobbins بازی می کند. پس از اینکه مادر دومیبو از سیرک برای تولید یک فیل بامزه با گوش های غول پیکر فروخته می شود ، دو بچه متقاعد کردن داوپو بشوند تا مادر خود را به عقب برگردانند. آن ها توسط پدر هولت (کالین فارل) در شرکتشان سرمایه گذاری می کنند و به وسیله صاحب سیرک ماکس مدیچی (دنی دیویتو) موفق به موفقیت می شوند.

وقتی فیلم پیشرفت می‌ کند و رو به جلو می رود چیز ها بزرگ‌ تر و بزرگ‌ تر می‌ شوند. در واقع ، لحظاتی در Dumbo وجود دارند که احساس یک جادوی خالص را دارند؛ که احساس نا مشهود را جذب می‌ کند که دیزنی سال‌ ها تلاش می‌ کند در پارک‌ های خودش ایجاد کند. قابل‌ ذکر است ، گرچه فیلمی که مسحور کننده است و بدون اینکه قطعه بزرگی از فیلم را خراب کند ، به نظر بصری جذاب و گاهی تاریک‌ تر از آن چیزی است که انتظار دارید یک فیلم PG داشته باشد.

با این حال ، چیزی که واقعا بیشتر از همه من را به خود جلب کرد ، آب نبات منظره چشم بود یا تخم مرغ های عید پاک سرگرم کننده در سراسر فیلم ، که مقدار زیادی وجود دارد. در عوض ، Dumbo به طور کامل به افرادی که به یک فیلم در مورد فیلمی (که احتمالا ناز) است که صحبت نمی کند ، به طور کامل بانک داری می کند و در عین حال ، سهام به اندازه کافی زیاد است تا تولید را از بین ببرد.

من واقعا تقریبا هر ثانیه از واندرور مایکل کیتون لذت بردم ، مخصوصا وقتی که او با بانک رمینگتون ( آلن آرکین ) و مدیچی صحبت می کند. با این حال ، انگیزه های او و پرش طنز عجیب و غریب برای شخصیت به برخی از مشکلات عمده با نمایش نامه مواجه می شود.

Dumbo واقعا می‌ توانست کمی از کاهش زمان بهره‌ مند شود ، شاید کم رنگ کردن نمایش سیرک ، به ویژه در پرده سوم ، که مدت زیادی را از فیلم می گیرد. یک دنباله طویل را حاصل می شود دو قسمت نیز احتمالا می‌ تواند کاهش یابد یا به اعتبارات نهایی تبدیل شود. حتی در عرض فقط ۱۱۲ دقیقه ، فیلم به نظر می‌ رسد که خیلی طولانی است که هیچ وقت چیز خوبی نیست.

در پایان ، بازسازی Dumbo ممکن است مانند یک نمایشگاه در سیرک احساس شود ، و نه یکی از جاذبه های بزرگ بزرگ مانند کسانی که بعدا در سال ۲۰۱۹ – اما من فکر می کنم بیشتر ما هنوز هم در سیرک از هر جای دیگر در این آخر هفته خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + 5 =