نقد و بررسی فیلم خاک ۲۰۱۹ ( The Dirt 2019 )

فیلم The Dirt 2019

عوامل فیلم the dirt

بازیگران: داگلاس بوث ، ایوان ریون ، کلسن بیکر ، دانیل وبر
نوشته شده توسط: Rich Wilkes ، Amanda Adelson
کارگردان: جف ترمین
تولید شده توسط: جولی یورن ، اریک اولسن ، آلن کواچ

اگر خاک بالا تر و پایین ترین سطوح گروه را مخلوط کرده باشد، Mötley Crüe ممکن است دارای Biopic باشد که افتخار کند. متاسفانه، تلاش های انجام شده بر روی این فیلم آن را شبیه به تئاتر درد بیش از بازدید از دکتر Feelgood.

نقد و بررسی فیلم the dirt

در سال گذشته بوهمیان راپسودی موفق به کسب درآمد غول پیکر در دفتر جعبه و محتوای موسیقی متنوعی نظیر راکتمن شده است. با این حال، حتی داستان ملکه احساس می کرد که با کمی لمس نور صحبت می شود – که تنها نشان می دهد که چقدر سخت است که واقعا می تواند این فرمول ناخن. و به نظر می رسد که نمونه دیگری از فرمول ریزه کاری شده است که در آستانه ما با The Dirt، یک فیلم در تاریخ تشکیل و تاریخ گروه Mötley Crüe قرار گرفته است.

خاک ، که پس از کتابخانه ای که به طور کامل با گروه خود هماهنگ شده است ، نامگذاری شده است ، اعضای آن را به عنوان مجموعه ای از انتخاباتی که برای ساختن موسیقی برای توده ها آماده است ، نشان می دهد. Mötley Crüe (که در فیلم های داگلاس بوث ، کلسن بیکر ، دانیل وبر و ایوان ریون در سال ۱۹۸۱ بازی کرد) جهان را با نمایش هایی مانند «فریاد زدن به شیطان»، «خانه شیرین خانه» و «دختر ها دختر ها دختر ها » ، به نمایش گذاشت.

تا آنجا که به بیو فیزیک ها می رسد ، The Dirt با قاطعیت به اندازه کافی شروع می شود ، و چندین عضو گروه اجازه دارند داستان را نقل کنند. حتی یک جریان پنهانی از شوخ‌ طبعی گستاخانه و شکستن دیوار چهارم وجود دارد که به نظر می‌رسد به کارگردانی جف ترمین در ژانر بازی کمک می‌ کند. برای مدتی ، تشکیل گروه و سه روز دیوانه آن‌ ها را سرگرم می‌ کند و کل بازی را انجام می‌ دهد تا یک چیز نسبتا وحشی را از بین ببرد.

اینجا جایی است که the dirt در بهترین حالت خود می‌ درخشد ، به عنوان پس‌ زمینه Tremaine به عنوان مدیر فیلم‌ های Jackass واقعا به درک حس شوخ‌ طبعی کمک می‌ کند که Motley crue در مورد موسیقی و زندگی آن‌ ها داشته‌ است. بازی کردن به عنوان یک نوع از نوع بازیگری فیلم های گرگ وال استریت و مواد مخدر که هرزگی و آسیب مربوط به اموال با شادی شیطنت‌ آمیزی به تصویر کشیده می‌ شود که در واقع باعث خنده برخی از این مخاطبان خواهد شد.

لحظات جدی مربوط به مرگ ، نزاع ، و انواع گوناگون مبتنی بر این که بخت و اقبال گروه را متحمل می شوند ، احساس می کنند که در بهترین حالت ملودرامانه ای بازی می کنند. به جای اینکه به عنوان لحظاتی برای تحریک گروه به بیننده مورد استفاده قرار گیرد و یا حتی برای احساسات از آن ها استفاده شود ، آن ها گنجانده شده است ، زیرا هر نوع استاندارد بیوپیک مانند The Dark مستلزم آن است که قبل از بازپرداخت سوم اقدامات رخ دهد.

با گذشت زمان ، مقادیر واقعی داستان گروه شروع شده است، به نظر می رسد بدترین بخش های رافاسدیوی بوهمیان ، در تمامی روش های اشتباه تحت تاثیر The Dirt قرار گرفته اند. تفاوت بزرگ بین دو فیلم ، بدیهی است که این یکی از مزایای چشم انداز مدیر یکنواخت ، هدایت آن است. جالب اینجاست که جف تریماین دارای پس زمینه گسترده ای در ارائه شخصیت های واقعی و ساختگی بسیار شبیه به Nikki Sixx و سایر اعضای Mötley Crüe است. اولین روایت واقعی خود ، The Dirt یک تلاش چندگانه از سوی کسی است که بهترین کارش همیشه کامل بوده است.

تا زمانی که افراد مشهور زندگی های تمایز رنگی را رهبری می کنند ، همیشه یک بازار برای یک Biopic خوب وجود خواهد داشت. اما اگر این داستان ها با همان احترام و بچه های دستکش رفتار شود ، به این ترتیب که این فیلم موضوعش را بررسی می کند ، گفت که بازار ممکن است زودتر از آنچه انتظار داشتیم ، نزدیک شود. اگر the Dirt بالا تر و پایین ترین سطوح گروه را مخلوط کرده باشد ، Mötley Crüe ممکن است دارای Biopic باشد که افتخار کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

90 − = 87