۴ پل ترسناک در دنیا!

آیا بدنبال ترشح آدرنالین هستید؟ اگر عاشق هیجان هستید پس یکی از این پل های ترسناک را انتخاب کنید و از آن بازدید کنید. فقط مراقب باشید شاید به پایین پرت شوید!۴ پل ترسناک در دنیا! کدامند؟

 

جنگل های مونته نگرو 

جنگل های بارانی مونته نگرو یکی از متنوع ترین درختان دنیا را دارد. پس چه چیزی بهتر از سفر به این جاذبه دیدنی و هیجان انگیز؟ فقط حواستان باشد پایتان را کجا می گذارید. ممکن است روی پل جنگل مونته نگرو، اشتباهی پایتان را روی یکی از چوب های لق قرار دهید و به اعماق این جنگل زیبا پرت شوید.


پل یو بین، میانمار

وقتی به این پل نگاه کنید، فکر می کنید هنوز ساخت و ساز آن به پایان نرسیده است. خب اینطور نیست. اتفاق ساخت آن کاملا تمام شده است. این پل با ستون هایی که مستقیم از آب بیرون می آیند و یک کیلومتر طول دارند، تعجبی ندارد که به یکی از جنجالی ترین جاذبه های توریستی دنیا تبدیل شده است.


پل استورسیساندت، نروژ

اگر شما دوست دارید آنقدر هیجان زده شوید که حس کنید دارید بالا می آورید، پس عاشق این پل نروژی خواهید شد. از یک زاویه خاص به نظر می رسد این پل پایین افتاده است ولی اینطور نیست. باور نمی کنید؟ پس امتحان کنید.


پل رودخانه سیدو، چین

این پل فلزی لغزنده عنوان مرتفع ترین پل دنیا را به خود اختصاص داده است و شانگهای را به چونگ کینگ وصل می کند. این پل در سال ۲۰۰۹ با ۱۰۰ دلار آمریکا ساخته شد و نه تنها نمای باورنکردنی دارد بلکه یکی از محکم ترین پل هاییست که تابحال ساخته شده است.

 

منبع viralxfiles

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

70 − 60 =