کمیته‌ ستاد خدمات سفر در اردبیل فعال شد

[ad_1]

به گزارش سفر،  قادر تقی‌زاده پیش از ظهر امروز در جلسه هماهنگی ستاد خدمات سفر استان اردبیل اظهار داشت: برنامه‌ها و دستورالعمل‌های ساماندهی و ارتقای خدمات سفر ویژه تعطیلات نوروزی سال 96 به فرمانداران و روسای ستاد خدمات سفر در سطح استان اردبیل ارسال شده ‌و در زیرمجموعه این ستاد نیز و به‌منظور ارتقاء خدمات تعطیلات نوروزی کمیته‌های 10گانه ستاد خدمات سفرر در استان اردبیل فعال شد.

وی گفت: دستگاه‌های اجرایی مختلفی در قالب کمیته خدمات سفر استان برای هماهنگی اقدامات در تعطیلات نوروزی فعالیت خواهند داشت که از جمله دستگاه‌های اجرایی دخیل در این موضوع می‌توان به استانداری، فرمانداری‌ها، میراث‌فرهنگی، علوم پزشکی، حمل و نقل و راهداری جاده‌ای، صنعت، معدن و تجارت و هلال احمر اشاره کرد.

معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل تصریح کرد: همانند سال‌های گذشته ستاد مرکزی خدمات سفر در نگارخانه ختایی مجموعه بقعه شیخ‌صفی‌الدین اردبیل مستقر خواهد بود و انتظار داریم که نمایندگان دستگاههای اجرایی به صورت مداوم در این ستاد حضور داشته باشند تا در موقع به وجود آمدن مشکلی هماهنگیهای مربوطه در سریع‌ترین زمان ممکن انجام شود.

تقی‌زاده بیان کرد: مانور ستاد خدمات سفر استان اردبیل به منظور هماهنگی هر چه بیشتر بین اعضای ستاد از تاریخ 29 تا 27 اسفندماه در سطح استان اردبیل برگزار خواهد شد که برگزاری این مانور در راستای هماهنگی و نیز برنامه‌ریزی مناسب برای ارائه خدمات به مسافران حائز اهمیت است.

وی افزود: 21 نقشه کامل از استان اردبیل برای توزیع بین مسافران تامین و تهیه شده که در این نقشه‌ها تمامی مراکز مهم و مورد نیاز برای مسافران پیش بینی شده و نیز فیلم جاذبه‌های گردشگری استان نیز به چند زبان آماده شده است.

معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل اظهار داشت: براساس هماهنگی‌های انجام شده فیلم جاذبه‌های گردشگری استان اردبیل در فرودگاه، پایانه مرزی بیله‌سوار و شرکتهای حمل و نقل پخش می‌شود تا در تمامی مکانهای حمل و نقل مسافران و گردشگران فیلم جاذبه‌های گردشگری استان برای مسافران پخش شود.

انتهای پیام/

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.